«Жінка у білому» Вілкі Коллінз

«Жінка у білому» Вілкі Коллінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1445 переглядів
1445 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Жінка у білому» Вілкі Коллінза (анотація)

Книга «Жінка у білому» Вілкі Коллінза вважається однією з кращих не лише у творчості письменника, а й загалом у світовій літературі. Це кримінальний роман, який було написано у 1859 році, а опубліковано через рік після того. Для Коллінза це був п’ятий за рахунком опублікований твір.

Події роману відбуваються в Англії зразку 1850 року. Сюжет будується навколо злочину, скоєного через гроші. Але детективна складова займає лише частину історії, а інша розкриває любовну лінію. Письменнику вдалось тонко і гармонійно поєднати любовний роман і детектив, тому цей роман буде цікавий як жіночій, так і чоловічій аудиторії. А розповідь ведеться не від однієї особи, а від кількох, що дозволяє побачити ситуацію з різних сторін і оцінити вчинки людей об’єктивніше.

Починається розповідь з того, що Волтер Хартрайт, вчитель мистецтв, зустрічає жінку у білому одязі, яка загубилась у місті. Він дає їй якісь поради, а пізніше дізнається, що вона втекла з притулку. А трохи згодом, влаштувавшись на роботу в одну родину, головний герой познайомився з дівчиною, яка підозріло схожа на ту жінку у білому, якій він допомагав, відому під іменем Анна Катерік.

Лора Ферлі стає ученицею Волтера, у яку він з часом закохується. Але стосунки між ними не складаються, оскільки Лора вже заручена з іншим. Ситуація ускладнюється, коли учасницею подій стає Анна, яка починає плести інтриги…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Жінка у білому» Вілкі Коллінза українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жінка у білому» Вілкі Коллінза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *