«Жінка у вікні» Е. Дж. Фінн

«Жінка у вікні» Е. Дж. Фінн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5578 переглядів
5578 переглядів

Про книгу «Жінка у вікні» Е. Дж. Фінна

“Жінка у вікні” – один з найякісніших психологічних детективів сучасності, про який захопливо відгукнувся сам Стівен Кінг. Талановитий Е. Дж. Фінн зі своєю дебютною книгою очолив список авторів бестселерів за версією New York Times. Цей детектив заглиблює читача у світ божевільних фантазій, де відсутня навіть найтонша межа зі здоровим глуздом і реальністю.

Головна героїня твору – дитячий психотерапевт Анна Фокс. Вона була успішною людиною, та раптом сталася трагедія в її сімейному житті, що зруйнувала її психіку.

Після того, як від неї пішов чоловік, забравши єдину доньку, у жінки з’явилася агорафобія – страх відкритого простору. Вона закрилася у себе в будинку і присвятила своє життя онлайн-спілкуванню на психотерапевтичному форумі, допомагаючи таким, як вона.

Ковтаючи пігулки, запиваючи їх вином та дивлячись чорно-білі фільми, вона ніби існувала в іншій реальності. Та була в неї одна розвага – вона любила спостерігати за сусідами, дивлячись в об’єктив своєї камери крізь вікно.

Її розмірене життя закінчується, коли до будинку напроти в’їжджає сім’я – чоловік, дружина та їхній син-підліток. Одного дня на очах Анни відбувається страшна подія – вона бачить, як вмирає нова сусідка. Звернення до поліції нічого не дає, адже всі заперечують, що відбулося вбивство, навіть чоловік та син нещасної! Невже головній героїні попри її психічні порушення прийдеться самостійно розслідувати злочин? Чи може, це результат її хворобливої свідомості, спотвореної ліками й алкоголем?

Е. Дж. Фінн розкриває сюжет книги “Жінка у вікні” поступово, крадучись невеличкими кроками, змушуючи читача зупинятися й обмірковувати нові деталі. Проблема самотності й відторгнення від суспільства розкрита у романі дуже яскраво – в образі Анни та підлітка Ітана. Хто кому допоможе – жінка з досвідом психологічної роботи чи сором’язливий хлопець – ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати цей захопливий детектив.

Книга “Жінка у вікні” дивує не тільки цікавою сюжетною лінією з неочікуваними поворотами, а й незвичайною кінцівкою у три прийоми. Цей детектив буде цікаво читати тим, хто хоче зануритися у саспенс та відчути себе по той бік книжкових сторінок.

Скачати безкоштово книгу «Жінка у вікні» Е. Дж. Фінна українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жінка у вікні» Е. Дж. Фінна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *