«Жінка в Берліні»

«Жінка в Берліні»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1229 переглядів
1229 переглядів

Про книгу «Жінка в Берліні»

Книга «Жінка в Берліні» – це відверта сповідь про найстрашніший час для всіх жінок, які перебували в Берліні наприкінці Другої світової війни – саме тоді, коли радянські війська переможно зайшли до Берліну, щоб з розмахом відзначити свою перемогу.

Марта Хіллерс написала проникливі мемуари про період з 20 квітня по 22 червня 1945 року – тоді молода журналістка з іншими жінками була змушена ховатися в підвалі, щоб вижити після бомбардувань. Відсутність їжі, води та електрики, голод, злидні, знущання радянських солдат і офіцерів, а найголовніше – принизливі зґвалтування – такою була доля більшості полонених у своєму ж місті.

Тема підвалів і гендерних принижень – це не лише історія, а й сучасність. Війна на Сході України несе мирному населенню не менші страждання. Про це майже не говорять – подібні теми намагаються обходити стороною, як про це замовчували і протягом кількох десятків років після завершення Другої світової війни. Ця книга, сповнена відвертості, страждань і детальних описів очевидців, змушує по-новому подивитися на радянських воїнів, які завжди були представлені героями та рятівниками.

Починаючи читати онлайн цей твір, з перших сторінок бачиш душевний надрив і відчай, з яким пише головна героїня. Столиця Німеччини раптово перетворюється на велику тюрму, а всі місцеві жителі – на заручників у пастці. У кожному рядку читається безсилля, а відсутність навіть найменших прав штовхає на відчайдушні кроки.

Головна героїня книги, чекаючи на чоловіка з фронту, вирішує врятувати своє життя будь-якою ціною. Вона погоджується бути коханкою офіцера, щоб уникнути насилля з боку звичайних солдат. Але згодом повертається чоловік. Як він відреагує на цей вчинок дружини?

Роман «Жінка в Берліні» варто читати всім, хто хоче зрозуміти якою насправді буває правда та мораль. Ми часто не замислюємося над жертовністю близьких людей, не хочемо аналізувати мотиви вчинків та ставити себе на місце інших. Якщо ви вирішили скачати «Жінка в Берліні» Марти Хіллерс, заходьте до нашої віртуальної бібліотеки, де ви знайдете цей хвилюючий твір безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні матеріали в найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жінка в Берліні»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *