«Жінка в темряві. Зелений Клин» Максим Анатолійович Бутченко

«Жінка в темряві. Зелений Клин» Максим Анатолійович Бутченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4114 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Жінка в темряві. Зелений Клин» Максима Анатолійовича Бутченко (анотація)

Почавши читати онлайн книгу «Жінка в темряві. Зелений Клин» Максима Бутченко українською мовою, ви дізнаєтеся про події, що відбуваються на Далекому Сході у 1918 році. Революція відбулась, назавжди змінивши не тільки державний уклад, але й долі мільйонів людей. В ці непрості часи донька українського купця Тетяна зустрічає більшовика Андрія і між молодими людьми виникають почуття. Навряд чи щось путнє вийде з цих відносин, адже молоді – по різні сторони барикад.

Нагадуємо, на південних територіях Далекого Сходу Російської Імперії проживало багато українських сімей. Масово переселятись сюди вони почали ще у другій половині 19 століття. В наслідок чого в Приамур’ї та Уссурійському краї з’явились цілі українські містечка зі збереженим національним колоритом, мовою, звичаями та культурою. Ця велика територія отримала назву Зелений Клин.

А щодо закоханих, то їх чекають складні випробування, переховування, втечі, стрільба, вибір. Саме від вибору одного з них буде залежати їхнє майбутнє…

Радимо скачати книгу «Жінка в темряві. Зелений Клин» Максима Бутченко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому літературному порталі. Сучасний український автор пише добротною мовою, дуже гарно, образно та атмосферно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Жінка в темряві. Зелений Клин» Максима Анатолійовича Бутченко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Жінка в темряві. Зелений Клин» Максима Анатолійовича Бутченко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Жінка в темряві. Зелений Клин» Максима Анатолійовича Бутченко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Жінка в темряві. Зелений Клин» Максима Анатолійовича Бутченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жінка в темряві. Зелений Клин» Максима Анатолійовича Бутченко

Одна відповідь до “Жінка в темряві. Зелений Клин”

  1. Марина Марина сказав:

    Я в захваті, хоч книга Жінка в темряві справді не дуже велика, але в ній стільки багато важливого та необхідного зараз. Крута історія, яка поєднує в собі декілька жанрів, вона затягує своєю інтригою, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *