«Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск

«Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск

  • Назва: Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху
  • Письменник: Мей Маск
  • Рік: 2019
  • Видавництво: Vivat
  • Жанр: Біографії і Мемуари
  • ISBN: 9789669822734
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2913 переглядів
2913 переглядів

Про книгу «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск

Що насправді відчуває супермодель плюс-сайз? Чи справді її життя таке яскраве та гламурне? Через що необхідно пройти, щоб завоювати довіру та повагу кращих модельєрів? Відповіді ви отримаєте, якщо вирішите скачати книгу «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Неймовірна Мей Маск святкує своє сімдесятиліття, даруючи поціновувачам своєї краси можливість привідкрити завісу таємниць з життя сучасної моделі. Автор видання з розпачем згадує про своє минуле, юність, котра була напрочуд складною. Її переповнює біль від спогадів про той жахливий період, коли вона залишилась наодинці зі своїми проблемами.

Автор книги «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» була змушена самостійно виховувати трьох дітей. Чоловік кинув її, злякавшись відповідальності. Проте жінка не зламалась. Вона не піддалась впливу страху і емоцій.

Жінка зрозуміла, що в неї є для кого жити. Діти брали приклад з неї, допомагали їй та заспокоювали, коли вона впадала у відчай. Саме міцний зв’язок з дітьми і схожість їх характеру з материнським допомогли їх великій та дружній сім’ї вижити.

Чим приходилось жертвувати одній за найвідоміших жінок? Дізнайтесь про це, почавши читати онлайн книгу «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху» Мей Маск

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *