«Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах» Кларісса Пінкола Естес

«Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах» Кларісса Пінкола Естес

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1375 переглядів
1375 переглядів

Про книгу «Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах» Кларісси Пінколи Естес

Живими істотами на Землі керують інстинкти. І люди – не виняток. Так само, як і брати наші менші, ми продовжуємо існувати споконвіків і до цього часу саме завдяки інстинктам – виживання, розмноження, захисту свого потомства. А щодо «виживає найміцніший», то це теж про інстинкти, які бувають не тільки на благо, але й на руйнування… 

Пропонуємо вашій увазі книгу «Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах». Цей мотивуючий твір здатен перевернути вашу уяву про роль жінки у сучасному суспільстві. 

Радимо читати онлайн книгу «Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах» Кларісси Пінколи Естес українською мовою і тримати її подалі від чоловіків. Не варто їм знати про жіночі приховані можливості та безмежну могутність! Хай і надалі вважають «слабку стать» слабкою та вартою захисту. 

Автор на прикладах відомих легенд та казок розкриває деякі жіночі секрети, закладені в них матінкою природою. 

Ви можете скачати книгу «Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах» Кларісси Пінколи Естес безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного вам самопізнання!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жінки, що біжать з вовками. Жіночий архетип у міфах та легендах» Кларісси Пінколи Естес

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *