«Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

«Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
92575 переглядів
92575 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд (анотація)

Що таке любов? Це сильні почуття, прихильність, бажання віддатися людині повністю і подарувати йому щастя. Але іноді любов переходить певну стадію і стає залежністю, хворобою. Як це розпізнати і припинити?

Ви можете читати онлайн книгу «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд українською мовою на нашому сайті. Якщо ви відчуваєте, що не можете дихати в своїх відносинах, необхідно швидко щось змінювати.

Які відносини вважаються хворими? Якщо ви постійно бігаєте за чоловіком, але йому це не потрібно. Якщо ви готові віддати все найцінніше, а він тільки сміється над вами. Якщо ви переживаєте психологічний тиск, але не в силах все зупинити. Якщо ви чоловікові прощаєте навіть найжахливіші вчинки. Ви – закохалися до нестями, і це потрібно припиняти!

Книга «Жінки, які кохають до нестями» відкриє вам очі на, здавалося б, прості речі, але багато жінок бажають це не помічати, тому що бояться залишитися на самоті, бояться образити. Це не правильно!

На нашому літературному порталі ви можете скачати книгу «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), вибравши для себе один з форматів: rtf, epub, txt, fb2. Книга допоможе підняти свою самооцінку, зрозуміти, що ви гідні кращого і більшого! Любов – це не підкорення одній людині, це взаємні почуття і повага.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

5 відповідей до “Жінки, які кохають до нестями”

 1. Nastya12345 Nastya12345 сказав:

  Клас

 2. Світлана Світлана сказав:

  Супер

 3. Юлія Юлія сказав:

  «Жінки, які кохають до нестями» – далась мені важко. Багато нового відкрила для мене ця книга у власних стосунках. А ще більше я відкрила цікавого в собі. Рекомендую скачати особливо тим дівчатам, які досі вважають, що потрібно себе приносити в жертву заради таких бажаних стосунків.

 4. Уляна Уляна сказав:

  Реккомендую

 5. Марія Марія сказав:

  Книга супер !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *