«Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

«Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4423 переглядів
4423 переглядів

Про книгу «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

Що таке любов? Це сильні почуття, прихильність, бажання віддатися людині повністю і подарувати йому щастя. Але іноді любов переходить певну стадію і стає залежністю, хворобою. Як це розпізнати і припинити?

Ви можете читати онлайн книгу «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд українською мовою на нашому сайті. Якщо ви відчуваєте, що не можете дихати в своїх відносинах, необхідно швидко щось змінювати.

Які відносини вважаються хворими? Якщо ви постійно бігаєте за чоловіком, але йому це не потрібно. Якщо ви готові віддати все найцінніше, а він тільки сміється над вами. Якщо ви переживаєте психологічний тиск, але не в силах все зупинити. Якщо ви чоловікові прощаєте навіть найжахливіші вчинки. Ви – закохалися до нестями, і це потрібно припиняти!

Книга «Жінки, які кохають до нестями» відкриє вам очі на, здавалося б, прості речі, але багато жінок бажають це не помічати, тому що бояться залишитися на самоті, бояться образити. Це не правильно!

На нашому літературному порталі ви можете скачати книгу «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд безкоштовно, без реєстрації та смс (sms), вибравши для себе один з форматів: rtf, epub, txt, fb2. Книга допоможе підняти свою самооцінку, зрозуміти, що ви гідні кращого і більшого! Любов – це не підкорення одній людині, це взаємні почуття і повага.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жінки, які кохають до нестями» Робін Норвуд

2 відповіді до “Жінки, які кохають до нестями”

  1. Уляна Уляна сказав:

    Реккомендую

  2. Марія Марія сказав:

    Книга супер !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *