«Крута Адель. Том 7. Жодної пощади невдахам» Антуан Доле (Містер Тан), Ізабель Мандру (Міс Пріклі)

«Крута Адель. Том 7. Жодної пощади невдахам» Антуан Доле (Містер Тан), Ізабель Мандру (Міс Пріклі)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
240 переглядів
240 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Крута Адель. Том 7. Жодної пощади невдахам» Антуана Доле, Ізабель Мандру (анотація)

Рятуйте! Батьки відправили мене до найжахливішого місця на планеті! Ні телевізора, ні відеоігор, ні Аякса, якого можна помучити… Лише дерева, дерева й іще раз дерева! Але повірте, «Табір веселих нутрій» надовго запам’ятає мій візит!

Крута Адель зеленішає… від люті! На літні канікули батьки записали її до дитячого табору, загубленого посеред дикої природи, де діти та тварини живуть у повній гармонії. Але наша бешкетна героїня не забула разом із валізами прихопити свою погану вдачу!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Крута Адель. Том 7. Жодної пощади невдахам» Антуана Доле, Ізабель Мандру та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Крута Адель. Том 7. Жодної пощади невдахам» Антуана Доле, Ізабель Мандру: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Крута Адель. Том 7. Жодної пощади невдахам» Антуана Доле, Ізабель Мандру і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Крута Адель. Том 7. Жодної пощади невдахам» Антуана Доле, Ізабель Мандру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *