«Жуйка» Марія Козиренко

«Жуйка» Марія Козиренко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Жуйка» Марії Козиренко

Марія Козиренко – талановита харківська письменниця, поетеса та художниця, яка намагається показати світ в його найнесподіваніших проявах. Такою ж оригінальною та колоритною є її повість «Жуйка» – напівфантастична історія про далеке майбутнє, в якому керують усім новітні технології, поступово віддаляючи людей від їх природних першоджерел. Цей твір не лише полоскоче вашу фантазію, а й змусить замислитися над форматом розвитку суспільних відносин, науки, культури тощо.

Сюжетна лінія книги «Жуйка» зачіпає багато дійових осіб, показуючи загальний стан нашого суспільства. Кожен з тих, кого зустрічає читач на сторінках твору, грає певну роль в театрі абсурду, який копією нашу сучасність. Деякі іронічні й трагічні перебільшення додають особливої гостроти та змушують проводити паралель між описаною «вигадкою» та нашими реаліями. А мрія, що стає рушієм до невідомого й потужним стимулом до внутрішніх і зовнішніх змін, вимальовується як найвище досягнення людини.

Починаючи читати онлайн книгу, бачиш дивні сюжетні сплетіння та цілу купу випадковостей, які складають «павутиння» цієї історії. І відразу потрапляєш до пастки разом з головними героями – здавалося б, ми бачимо ідеальний світ, в якому все є, але людських страхів у ньому виявляється все ж таки більше. І починається сходження до особистих вершин, болісне зважування всіх «за» і «проти», прагнення утвердити своє «Я» серед хаосу та безладдя. Цікавим бонусом є авторські ілюстрації до повісті.

Якщо ви шукаєте фантастичну антиутопію з романтично-мрійливим настроєм, який поступово доповнюється напруженим драматизмом, радимо скачати «Жуйка» Марії Козиренко. Разом з цією книгою ви спробуєте затримати час та виокремити справжні цінності від життєвого мотлоху, який дуже часто нагромаджується в нашій свідомості.

Авторка застерігає – шлях в майбутнє не повинен ставати стежиною до безодні, де губиться все людське, а перемагає бездушне й матеріальне. Цей емоційно потужний й повчальний твір ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Наші електронні матеріали мають кілька форматів для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Квартира київських гріхів
Квартира київських гріхів Маргарита Сурженко
Самотній вовк
Самотній вовк Василь Шкляр
Ініціація
Ініціація Люко Дашвар
Ганнуся
Ганнуся Володимир Рутківський

Відгуки на книгу «Жуйка» Марії Козиренко