«Жуйка» Марія Козиренко

«Жуйка» Марія Козиренко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
600 переглядів
600 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Жуйка» Марії Козиренко (анотація)

Марія Козиренко – талановита харківська письменниця, поетеса та художниця, яка намагається показати світ в його найнесподіваніших проявах. Такою ж оригінальною та колоритною є її повість «Жуйка» – напівфантастична історія про далеке майбутнє, в якому керують усім новітні технології, поступово віддаляючи людей від їх природних першоджерел. Цей твір не лише полоскоче вашу фантазію, а й змусить замислитися над форматом розвитку суспільних відносин, науки, культури тощо.

Сюжетна лінія книги «Жуйка» зачіпає багато дійових осіб, показуючи загальний стан нашого суспільства. Кожен з тих, кого зустрічає читач на сторінках твору, грає певну роль в театрі абсурду, який копією нашу сучасність. Деякі іронічні й трагічні перебільшення додають особливої гостроти та змушують проводити паралель між описаною «вигадкою» та нашими реаліями. А мрія, що стає рушієм до невідомого й потужним стимулом до внутрішніх і зовнішніх змін, вимальовується як найвище досягнення людини.

Починаючи читати онлайн книгу, бачиш дивні сюжетні сплетіння та цілу купу випадковостей, які складають «павутиння» цієї історії. І відразу потрапляєш до пастки разом з головними героями – здавалося б, ми бачимо ідеальний світ, в якому все є, але людських страхів у ньому виявляється все ж таки більше. І починається сходження до особистих вершин, болісне зважування всіх «за» і «проти», прагнення утвердити своє «Я» серед хаосу та безладдя. Цікавим бонусом є авторські ілюстрації до повісті.

Якщо ви шукаєте фантастичну антиутопію з романтично-мрійливим настроєм, який поступово доповнюється напруженим драматизмом, радимо скачати «Жуйка» Марії Козиренко. Разом з цією книгою ви спробуєте затримати час та виокремити справжні цінності від життєвого мотлоху, який дуже часто нагромаджується в нашій свідомості.

Авторка застерігає – шлях в майбутнє не повинен ставати стежиною до безодні, де губиться все людське, а перемагає бездушне й матеріальне. Цей емоційно потужний й повчальний твір ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Наші електронні матеріали мають кілька форматів для скачування – fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Жуйка» Марії Козиренко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жуйка» Марії Козиренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *