«Жуйка» Марія Козиренко

«Жуйка» Марія Козиренко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
323 переглядів
323 переглядів

Про книгу «Жуйка» Марії Козиренко

Марія Козиренко – талановита харківська письменниця, поетеса та художниця, яка намагається показати світ в його найнесподіваніших проявах. Такою ж оригінальною та колоритною є її повість «Жуйка» – напівфантастична історія про далеке майбутнє, в якому керують усім новітні технології, поступово віддаляючи людей від їх природних першоджерел. Цей твір не лише полоскоче вашу фантазію, а й змусить замислитися над форматом розвитку суспільних відносин, науки, культури тощо.

Сюжетна лінія книги «Жуйка» зачіпає багато дійових осіб, показуючи загальний стан нашого суспільства. Кожен з тих, кого зустрічає читач на сторінках твору, грає певну роль в театрі абсурду, який копією нашу сучасність. Деякі іронічні й трагічні перебільшення додають особливої гостроти та змушують проводити паралель між описаною «вигадкою» та нашими реаліями. А мрія, що стає рушієм до невідомого й потужним стимулом до внутрішніх і зовнішніх змін, вимальовується як найвище досягнення людини.

Починаючи читати онлайн книгу, бачиш дивні сюжетні сплетіння та цілу купу випадковостей, які складають «павутиння» цієї історії. І відразу потрапляєш до пастки разом з головними героями – здавалося б, ми бачимо ідеальний світ, в якому все є, але людських страхів у ньому виявляється все ж таки більше. І починається сходження до особистих вершин, болісне зважування всіх «за» і «проти», прагнення утвердити своє «Я» серед хаосу та безладдя. Цікавим бонусом є авторські ілюстрації до повісті.

Якщо ви шукаєте фантастичну антиутопію з романтично-мрійливим настроєм, який поступово доповнюється напруженим драматизмом, радимо скачати «Жуйка» Марії Козиренко. Разом з цією книгою ви спробуєте затримати час та виокремити справжні цінності від життєвого мотлоху, який дуже часто нагромаджується в нашій свідомості.

Авторка застерігає – шлях в майбутнє не повинен ставати стежиною до безодні, де губиться все людське, а перемагає бездушне й матеріальне. Цей емоційно потужний й повчальний твір ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Наші електронні матеріали мають кілька форматів для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жуйка» Марії Козиренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *