«Жуль» Дідьє ван Ковеларт

«Жуль» Дідьє ван Ковеларт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Жуль» Дідьє ван Ковеларт

Книга «Жуль» – надто строкате літературне полотно, щоб охарактеризувати його одним жанром. Тут ви зустрінете і хвилюючу історію про відданість і дружбу, і романтичні зізнання, і гостросюжетні сцени екшена в стилі Young Adult, і чутливі еротичні сцени, в тому числі і з нетрадиційним коханням. Читач, як і головна героїня роману, спробує зв’язати щастя з різних еклектичних клаптиків, шукаючи себе серед життєвих хвиль, які можуть несподівано викинути на берег вашої мрії… або навпаки.

Ця історія розпочалася з жахливого випадку – головна героїня Аліса через кислотний опік втрачає зір. Єдиним вірним другом, який допомагав дівчині підтримувати зв’язок зі світом, стає лабрадор Жуль. Проте через деякий час Аліса одужує – їй пересадили рогівку, завдяки чому зір був відновлений.

Тридцятирічна жінка вирішує розпочати нове життя, в якому для вірного Жуля не знайшлося місця. Собака стає непотрібним і гостро переживає розлуку з людиною, яку любить понад усе. І тоді розумна тварина вдається до стратегічного плану – вона вирішує поєднати долі Аліси та Зібала – чоловіка, безнадійно закоханого в головну героїню книги. Одного разу він врятував Жуля, і тепер пес вирішив теж влаштувати його особисте життя.

Дідьє ван Ковеларт створив дуже затишний і одночасно гострий твір, в якому є місце і для романтичних пригод, і для філософських роздумів, і для драматичних переживань. У центрі книги – незвичайний любовний трикутник: Аліса, закоханий в неї сирієць Зібал і… закохана в головну героїню Фред – жінка нетрадиційної орієнтації.

Чиє кохання виявиться більш переконливим та яскравим, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цю книгу. Будьте готові до суперечливого та скандального бачення кохання, яке може зруйнувати будь-які стереотипи.

Просте і живе мовлення, захоплюючий сюжет, іронічні й кумедні вставки, філософські відступи й харизматичні персонажі роблять роман «Жуль» одним з найбільш виразних творів сучасної літератури. Пропонуємо всім бажаючим скачати «Жуль» Дідьє ван Ковеларта в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви можете вибрати будь-який із запропонованих форматів електронних матеріалів – fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Сторожова застава
Сторожова застава Володимир Рутківський
Першому гравцеві приготуватися
Першому гравцеві приготу... Ернест Клайн
Двійник
Двійник Тесс Ґеррітсен
Сплячі красуні
Сплячі красуні Стівен Кінг, Овен Кінг

Відгуки на книгу «Жуль» Дідьє ван Ковеларт