«Жуль» Дідьє ван Ковеларт

«Жуль» Дідьє ван Ковеларт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
236 переглядів
236 переглядів

Про книгу «Жуль» Дідьє ван Ковеларт

Книга «Жуль» – надто строкате літературне полотно, щоб охарактеризувати його одним жанром. Тут ви зустрінете і хвилюючу історію про відданість і дружбу, і романтичні зізнання, і гостросюжетні сцени екшена в стилі Young Adult, і чутливі еротичні сцени, в тому числі і з нетрадиційним коханням. Читач, як і головна героїня роману, спробує зв’язати щастя з різних еклектичних клаптиків, шукаючи себе серед життєвих хвиль, які можуть несподівано викинути на берег вашої мрії… або навпаки.

Ця історія розпочалася з жахливого випадку – головна героїня Аліса через кислотний опік втрачає зір. Єдиним вірним другом, який допомагав дівчині підтримувати зв’язок зі світом, стає лабрадор Жуль. Проте через деякий час Аліса одужує – їй пересадили рогівку, завдяки чому зір був відновлений.

Тридцятирічна жінка вирішує розпочати нове життя, в якому для вірного Жуля не знайшлося місця. Собака стає непотрібним і гостро переживає розлуку з людиною, яку любить понад усе. І тоді розумна тварина вдається до стратегічного плану – вона вирішує поєднати долі Аліси та Зібала – чоловіка, безнадійно закоханого в головну героїню книги. Одного разу він врятував Жуля, і тепер пес вирішив теж влаштувати його особисте життя.

Дідьє ван Ковеларт створив дуже затишний і одночасно гострий твір, в якому є місце і для романтичних пригод, і для філософських роздумів, і для драматичних переживань. У центрі книги – незвичайний любовний трикутник: Аліса, закоханий в неї сирієць Зібал і… закохана в головну героїню Фред – жінка нетрадиційної орієнтації.

Чиє кохання виявиться більш переконливим та яскравим, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цю книгу. Будьте готові до суперечливого та скандального бачення кохання, яке може зруйнувати будь-які стереотипи.

Просте і живе мовлення, захоплюючий сюжет, іронічні й кумедні вставки, філософські відступи й харизматичні персонажі роблять роман «Жуль» одним з найбільш виразних творів сучасної літератури. Пропонуємо всім бажаючим скачати «Жуль» Дідьє ван Ковеларта в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви можете вибрати будь-який із запропонованих форматів електронних матеріалів – fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жуль» Дідьє ван Ковеларт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *