«Журавлиний крик» Роман Іваничук

«Журавлиний крик» Роман Іваничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2334 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Журавлиний крик» Романа Іваничука (анотація)

«Журавлиний крик» Романа Іваничука — це історичний роман, в якому кожен, хто має бажання, може дізнатися, як жили наші предки та за що вони боролись. Настали буремні часи, козацтво тимчасово ліквідували, поступово прийшло знищення Запорізької Січі.

На 86 році життя у самій страшенній тюрмі ув’язнили останнього кошового отамана — Петра Калнишевського. Що буде далі? Та що чекає на Україну? Радимо читати онлайн усім книгу «Журавлиний крик» Романа Іваничука українською мовою.

Головний герой — філософ Павло Любимський, саме він зі своєї точки зору повідає нам й про спроби гайдамаків відновити зруйновану українську державність, й про Катерину ІІ, яка міцно захопила владу, й про повстання Пугачева.

Це одна з найкращих книг, яка доступною мовою в історичному порядку допоможе нам дізнатися й зрозуміти, що відбувалось століття тому. Скачати книгу «Журавлиний крик» Роман Іваничук можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Журавлиний крик» Романа Іваничука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Журавлиний крик» Романа Іваничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Журавлиний крик» Романа Іваничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *