«Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич

«Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Нік Вуйчич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3960 переглядів
3960 переглядів

Про книгу «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Ніка Вуйчича

Нік Вуйчич – унікальна людина, до якої доля виявилася не дуже прихильною. Він народився зі страшною патологією – в нього не було кінцівок. Проте, незважаючи на це, хлопець не тільки пристосувався до звичайного життя, а й зрозумів, що його звершення можуть надихати інших. Нік видав ряд мотиваційних книг, дебютною з яких стала його праця «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» – поєднання автобіографії з філософськими настановами.

Перша думка, яка виникає на початку книги, – пожаліти нещасного хлопця. Проте згодом автор розкриває свою життєву мудрість і стає зрозумілим, що він вважає себе щасливою людиною. Ключова ідея, що проходить червоною ниткою крізь усі сторінки твору та є життєвим кредо Ніка – віра у свої можливості. Проте до цього мудрого девізу Вуйчич прийшов не відразу. Автор відверто розповідає свою хвилюючу історію, починаючи від дитячих років, в якій знайшлося місце і суму, і відчаю з прагненням піти з життя, і перемогам, і моментам «осяяння».

Книгу «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» обов’язково варто прочитати всім, хто вважає себе нещасною людиною. Ця праця спонукає до миттєвого переосмислення свого життя, цінностей та пріоритетів, вчить цінувати все, що подарувала доля, бути уважнішим до свого оточення та бачити щастя у кожному прожитому дні.

Цей твір можна назвати справжньою проповіддю. По-перше, автор особливе значення приділяє релігійним питанням – віра в Бога допомогла йому повірити в себе та знайти сенс буття й своє призначення. По-друге, сама форма розповіді, емоційно зафарблені поради та рекомендації дозволяють сприймати цю книгу як своєрідне євангеліє від Ніка Вуйчича. Цьому сміливому чоловікові не можеш не вірити, адже перед нами – приклад мужності, незгасимого оптимізму та шаленої віри у щасливе майбутнє.

Рекомендуємо читати онлайн цю надихаючу працю на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Для бажаючих скачати «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Ніка Вуйчича пропонуємо скористатися нашою електронною бібліотекою, де ви знайдете твір у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Ніка Вуйчича

«Если у вас нет друга, станьте другом сами. Если у вас случился плохой день, сделайте что-то хорошее для другого человека. Если вам больно, облегчите боль другого человека. Вы никогда не узнаете, чем можете изменить мир, если не будете проявлять доброту сами.»

"Основатель компании Chrysler, Уолтер Крайслер, однажды сказал, что главная причина, по которой многие люди так ничего в жизни и не добиваются, заключается в том, что, когда возможность стучится в дверь, они не слышат стука, так как заняты поиском четырехлистного клевера на заднем дворе".

«Ласковое прикосновение и теплый взгляд — вот что нужно любому расстроенному и запутавшемуся ребенку.»

"Мы и есть те перемены, которых мы ждем". – Барак Обама

Завантажити безкоштовно книгу «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Ніка Вуйчича

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя» Ніка Вуйчича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *