«Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці» Ліззі Кокс

«Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці» Ліззі Кокс

  • Назва: Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці
  • Письменник: Ліззі Кокс
  • Рік: 2021
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Жанр: Дитяча психологія
  • ISBN: 978-966-948-523-6
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
136 переглядів
136 переглядів

Про книгу «Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці» Ліззі Кокс

Знайома ситуація, коли життя раптово виявляється складнішим, ніж було вчора, а кожне рішення здається останнім кроком перед стрибком через прірву? Тривоги й страхи стали невід’ємною частиною сьогодення, примушуючи тебе бути невпевненим у собі навіть там, де ще не так давно було легко та затишно?

Не переймайтеся, адже ви не одні такі, і значна більшість підлітків долають цей шлях. Інша річ, що якщо ви бажаєте дійсно його здолати, не тільки не поширюючи свої комплекси та жахи, але й залишаючи їх у далекому минулому, то треба отримати чесні відповіді на свої численні запитання.

Для цього буде цілком достатньо скачати книгу «Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці» Ліззі Кокс, в якій можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) знайти всю важливу інформацію, обираючи між такими форматами, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Якщо уважно читати онлайн українською мовою книгу психолога Ліззі Кокс «Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці», то сторінка за сторінкою можна пережити і подолати всі страхи і одразу перенести цей досвід у реальне життя, адже ви тепер будете точно знати, що стоїть за тривогами та невпевненістю і що з ними робити.

І хоч назва цього посібника містить слово «виживання», виживати вам більше не доведеться, а навіть, навпаки, ви нарешті зможете жити яскраво і радіти людям і взаєминам з ними.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життя без турбот. Посібник із виживання у підлітковому віці» Ліззі Кокс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *