«Життя було вчора» Дмитро Безверхній

«Життя було вчора» Дмитро Безверхній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1030 переглядів
1030 переглядів

Про книгу «Життя було вчора» Дмитра Безверхнього

Чи вмієте ви гратися з життям? Наздоганяти його та ховатися від його витребеньок, голосно сміятися з ним в унісон і змагатися на кмітливість і спритність? Дмитро Безверхній, здається, зміг знайти ту саму іскру, що запалює людські душі та надихає їх на відверте спілкування з мінливим оточенням.

До його книги «Життя було вчора» увійшло більше двадцяти невеличких новел і нарисів, які неможливо читати без усмішки. Дивні метаморфози та вражаючі сюрпризи, чарівність почуттів та польоти серед повітряних мрій, зникнення часових і просторових меж – це не фантастика і не лірика, а звичайнісіньке життя з сірими буднями, яке дарує найуважнішим з нас неабияку мудрість і можливість інтелектуально розважатися.

Кожен з творів збірки «Життя було вчора» дивує неординарним сюжетом і легким дотиком гумору та іронії. Цього талановитого письменника сміливо можна назвати українським О.Генрі – настільки його твори, кожен з яких займає не більше двох-трьох сторінок, влучають у саме серце.

Що буває через постійний обман коханої людини, який завжди майстерно приховувався? Як запросити дівчину на побачення за допомогою квеста? Де знайти кохання, якщо всі стандартні способи вже набридли? Окрім відповідей на ці та інші запитання автор пропонує багато варіантів ігор з життям та самим собою. Вдивіться у героїв оповідань – кожен з них зі своїми вічними пошуками чимось нагадує вас самих.

Ця книга – справжня знахідка для тих, хто не може вибратися з полону суму та відчаю, хто нудьгує за втраченими можливостями та не звертає уваги на прикраси нашого життя. Озирніться навколо та знайдіть приховані таємниці і яскраві фарби. А якщо ви не хочете виходити зі свого стану, нудьгуйте, сумуйте та шукайте сенс буття разом з персонажами новел – вони роблять це красиво і витончено, використовуючи незвичайні інструменти своєї особистості і життєвої «майстерні».

Якщо ви зацікавилися цією книгою, можна її читати онлайн на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Також надаємо вам можливість скачати «Життя було вчора» Дмитра Безверхнього, який знаходиться у вільному доступі у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Життя було вчора» Дмитра Безверхнього українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життя було вчора» Дмитра Безверхнього

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *