«Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» Даніель Дефо

«Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» Даніель Дефо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3479 переглядів
3479 переглядів

Короткий зміст книги «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» Даніеля Дефо (анотація)

«Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» – легендарна пригодницька повість, на якій зростало не одне покоління дітей і підлітків. Даніель Дефо у найяскравіших фарбах описує, як чоловік, який опинився на безлюдному острові після корабельної аварії, зміг прожити в цих умовах двадцять вісім років і дивом дістатися батьківщини. Цей твір – справжня філософська енциклопедія переборення будь-яких труднощів. Автор доводить, що самотність – це відкриття грандіозних можливостей і прекрасна нагода поміркувати над життям та його сенсом.

Головний герой книги виявився дуже мудрою людиною. Заради виживання він використовував кожний сантиметр свого зруйнованого корабля, щоб налагодити життя у дикій місцевості. Цікаво спостерігати за дослідженням природи та можливостей острову, будівництвом житла та створенням власного городу, виникненням багатошарової структури господарства.

Саме після появи цього блискучого твору в літературі з’явився жанр «робінзонада» – детальний опис виживання у критичних умовах завдяки налагодженню побуту. Подібні історії сприяють розвитку кмітливості, стратегічного мислення, вчать цінувати те, що ми маємо в даний момент.

Особливе місце в книзі «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» відводиться питанню релігії. Місце Бога в житті кожного з нас, допомога вищих сил у складних ситуаціях – ці та інші моральні питання постійно заповнюють думки головного героя. Та все ж таки треба не лише жити вірою в Бога, а й сподіватися на себе, прикладаючи всі зусилля для досягнення своєї мети.

Поява на острові дикуна П’ятниці теж мало свою символічну роль – Робінзон намагається донести до нього основні цінності культурної людської спільноти. І хоч чоловік називає його своїм слугою, в їхніх стосунках простежується душевність і відвертість. В образ головного героя автор вклав істинну сутність людини – вона не стає дикуном в безлюдному оточенні, а навпаки окультурює все навколо.

Якщо ви хочете скачати «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» Даніеля Дефо, пропонуємо матеріали нашого сайту, що знаходяться у вільному доступі. Формати для скачування електронних книги – fb2, txt, epub або rtf. Також ви можете читати онлайн цю повість безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» Даніеля Дефо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» Даніеля Дефо українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо» Даніеля Дефо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *