«Життя і мета собаки» Брюс Кемерон

«Життя і мета собаки» Брюс Кемерон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2201 переглядів
2201 переглядів

Про книгу «Життя і мета собаки» Брюса Кемерона

Книга «Життя і мета собаки» – зворушливий роман про прикрощі та радощі собачого життя. Брюс Кемерон вирішив донести до читачів всі складнощі, емоції та дивні сюрпризи, які підстерігають вухатих і хвостатих улюбленців на кожному кроці. Якщо ви хочете пройнятися долею собаки та зрозуміти, про що так красномовно говорять його віддані очі, вам обов’язково варто читати онлайн цю неперевершену книгу.

Головний герой роману – пес, від імені якого і ведеться розповідь про його непросте життя. Читаючи роман, не можеш не дивуватися, наскільки чуйними, терплячими, відданими бувають собаки. Так склалася доля, що в головного героя було кілька хазяїв. Були серед них і добрі, і жорстокі люди, проте завжди наш собака віддавав їм всього себе заради вірності і любові, шукаючи своє призначення і сенс буття.

Не обійшли цього відважного пса і поневіряння. Не один раз життя нашого героя опинялося під загрозою, проте у всіх пригодах собака виходив переможцем. Головний герой прожив цілих чотири життя, час від часу перероджуючись та потрапляючи в зовсім нові умови. Його думки у романі «Життя і мета собаки» настільки пронизливі та влучні, що здається, автор вивчив собачу мову або став справжнім зоопсихологом.

Книга написана легкою (навіть спрощеною) мовою з гармонійним поєднанням хвилюючих і кумедних моментів. Проте, незважаючи на драматизм цієї історії, вона огортає відчуттям тепла і легкості, викликає посмішку і палке бажання завести собаку або міцно обійняти свого чотирилапого друга та уважніше придивитися до його поведінки. Кінцівка твору є найдраматичнішим моментом, який змушує затамувати подих і виплеснути всі накопичені емоції.

Цей твір залишає дуже глибокий післясмак. Він змушує читача замислитися над своєю поведінкою та взаємостосунками, переглянути своє ставлення до тварин та зокрема до собак, поміркувати над проблемами моралі, життєвого самовизначення, провести паралелі між людським і собачим життям.

Ми надаємо можливість скачати «Життя і мета собаки» Брюса Кемерона в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Формати електронних книг, які ви знайдете на нашому сайті – fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Життя і мета собаки» Брюса Кемерона

Немає поганих собак, бувають погані люди. Собаці просто потрібна любов.

…життя – це те, що відбувається з тобою, поки ти плануєш щось зовсім інше.

Люди стільки всього незвичайного можуть, але аж занадто вони нічого не роблять, тільки словами перекидаються.

– Усе моє життя – це наче сон якийсь.

Завантажити безкоштовно книгу «Життя і мета собаки» Брюса Кемерона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життя і мета собаки» Брюса Кемерона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *