«Життя після смерті Маші звичайної» Ольга Навроцька

«Життя після смерті Маші звичайної» Ольга Навроцька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
254 переглядів
254 переглядів

Про книгу «Життя після смерті Маші звичайної» Ольги Навроцької

Книга «Життя після смерті Маші звичайної» написана такою відомою письменницею, як Ольга Навроцька. Це — відмінна розповідь, яка буде цікавою для шанувальників жанру фентезі та примусить задуматися про смерть, кохання та сенс життя.

Головний секрет героїв цього роману криється в здатності жити вічно. Але краплинка сумніву стосовно цього привілею закрадається тоді, коли з’являється смертна дівчина на ім’я Маша. Героїня з дитинства живе у світі фантастики, що зображується у її малюнках та прагненні змінити власну долю. Але приходить час, коли звичайна Маша повинна вибирати між життям та почуттями. Ці події призведуть до неймовірних наслідків, які будуть відбуватись в Всесвіті.

Якщо ви хочете дізнатись, що обере головна героїня та які випробування випадуть на її долю, тоді сміливо починайте читати онлайн книгу «Життя після смерті Маші звичайної» Ольги Навроцької українською мовою. Прочитавши дану книжку, ви по-іншому подивитесь на світ та його одвічні проблеми.

Скачати книгу «Життя після смерті Маші звичайної» Ольги Навроцької безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життя після смерті Маші звичайної» Ольги Навроцької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *