«Життя після життя. Дослідження феномену життя після смерті тіла» Реймонд Моуді

«Життя після життя. Дослідження феномену життя після смерті тіла» Реймонд Моуді

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
34 переглядів
34 переглядів

Про книгу «Життя після життя. Дослідження феномену життя після смерті тіла» Реймонда Моуді

Раймонд Моуді (30.06.1944) – всесвітньо відомий американський вчений, доктор філософії, психології та медицини, професор, визнаний міжнародний авторитет у сфері психології смерті й довколасмертного досвіду, автор численних праць, присвячених цій темі, зокрема світового бестселера «Життя після життя» (1975).

Майже 50 років тому ця книжка викликала справжній фурор. Що таке смерть? Чи живе душа після смерті тіла? В пошуках відповіді доктор Раймонд Моуді проаналізував свідчення понад ста п’ятдесяти пацієнтів, що опинилися на порозі смерті. Попри всі відмінності у віросповіданні, соціальному становищі та стані здоров’я цих людей їхні розповіді були на диво схожі. Ця книжка не тільки привернула увагу наукового світу до питання довколасмертного досвіду, змінила ставлення лікарів до нього, але й створила контекст, у якому люди можуть вільно розповідати про таке.

Хочеться вірити, що ця книжка покаже новий шлях допитливим і відважним людям з відкритим поглядом на світ, а також дасть їм надію і заохотить до досліджень у незвіданих сферах.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життя після життя. Дослідження феномену життя після смерті тіла» Реймонда Моуді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *