«Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрій Винничук, Еріх Марія Ремарк

«Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрій Винничук, Еріх Марія Ремарк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3499 переглядів
3499 переглядів

Короткий зміст книги «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрія Винничука, Еріха Марії Ремарка (анотація)

Еріх Марія Ремарк – напрочуд талановитий письменник. Його твори перегортають душу, змушуючи затамувати подих до останніх рядків. Такою пронизливою є його книга «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя» (збірник). Вона торкається найболючішої трагедії в житті – війни, що знищує все на своєму шляху – життя, долі, надії, сім’ї.

Герої Ремарка намагаються схопити іскру життя – навіть там, де життя поступово згасає серед жахливих умов концтаборів. Неймовірна історія страждань і шаленої віри у порятунок, прагнення зберегти людське обличчя серед тваринних інстинктів розкривається у творі «Іскра життя».

Лірична повість «Мансарда мрій» – це сповідь душі молодого Ремарка, його бачення творчості, молодості й натхнення серед руїн спокою у передчутті війни. У творі «Життя у позику» письменник замислюється над швидкоплинністю життя, істинними цінностями, показує, яким є справжнє кохання.

Почавши читати онлайн книгу «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя» (збірник) Еріха Марії Ремарка, Юрія Павловича Винничука українською мовою, одразу занурюєшся з головою в атмосферу того часу та емоцій, проймаючись кожним описаним образом.

Прихильники філософсько-драматичних сюжетів можуть скачати книгу «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя» (збірник) Еріха Марії Ремарка, Юрія Павловича Винничука безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрія Винничука, Еріха Марії Ремарка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрія Винничука, Еріха Марії Ремарка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрія Винничука, Еріха Марії Ремарка

Одна відповідь до “Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)”

  1. Арина Арина сказав:

    Збірник «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя» – це саме те, що було мені потрібно. Лежачи у лікарні мені стало сумно, спільна робота авторів змогла перенести мене у буремні події війни, справжні емоції захлеснули й мене. Не дивлячись на тему, читається дуже легко, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *