«Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрій Винничук, Еріх Марія Ремарк

«Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрій Винничук, Еріх Марія Ремарк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1931 переглядів
1931 переглядів

Про книгу «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрія Винничука, Еріха Марії Ремарка

Еріх Марія Ремарк – напрочуд талановитий письменник. Його твори перегортають душу, змушуючи затамувати подих до останніх рядків. Такою пронизливою є його книга «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя» (збірник). Вона торкається найболючішої трагедії в житті – війни, що знищує все на своєму шляху – життя, долі, надії, сім’ї.

Герої Ремарка намагаються схопити іскру життя – навіть там, де життя поступово згасає серед жахливих умов концтаборів. Неймовірна історія страждань і шаленої віри у порятунок, прагнення зберегти людське обличчя серед тваринних інстинктів розкривається у творі «Іскра життя».

Лірична повість «Мансарда мрій» – це сповідь душі молодого Ремарка, його бачення творчості, молодості й натхнення серед руїн спокою у передчутті війни. У творі «Життя у позику» письменник замислюється над швидкоплинністю життя, істинними цінностями, показує, яким є справжнє кохання.

Почавши читати онлайн книгу «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя» (збірник) Еріха Марії Ремарка, Юрія Павловича Винничука українською мовою, одразу занурюєшся з головою в атмосферу того часу та емоцій, проймаючись кожним описаним образом.

Прихильники філософсько-драматичних сюжетів можуть скачати книгу «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя» (збірник) Еріха Марії Ремарка, Юрія Павловича Винничука безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрія Винничука, Еріха Марії Ремарка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життя у позику. Мансарда мрій. Іскра життя (збірник)» Юрія Винничука, Еріха Марії Ремарка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *