«Життя в житті: Символи-вогні» Валентина Островська

«Життя в житті: Символи-вогні» Валентина Островська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
487 переглядів
487 переглядів

Про книгу «Життя в житті: Символи-вогні» Валентини Островської

Книга «Життя в житті: Символи-вогні» – це оновлений погляд на можливості внутрішнього «Я» від талановитого психолога Валентини Островської. Авторка пропонує унікальний рецепт саморозкриття та емоційного очищення від усілякого енергетичного бруду, яким сповнене наше оточення. Якщо ви хочете стати приборкувачем своїх емоцій та розуму, спрямовуючи їх у правильне русло, розкрити свої внутрішні резерви та досягти гармонії з усім світом, вам обов’язково слід читати онлайн цю чудову працю.

Валентина Островська в духовному самоочищенні приділяє особливу увагу енергетичним символам-підказкам, що є опорою у складні моменти життя. На думку автора, система символів у кожного своя, і Янгол-охоронець, який захищає від усіляких негараздів, за допомогою цих символів отримує своєрідний код доступу до життєвої долі. Якщо ви хочете навчитися знаходити й помічати правильні символи, притаманні лише вам, розмежовувати хибні та істинні цінності і таким чином скласти власний рецепт щастя, радимо скачати «Життя в житті: Символи-вогні» Валентини Островської.

Книга написана у формі психологічного порадника з ненав’язливими нотками аутотренінгу. Авторка поступово заглиблює читача у свою теорію, розкриваючи справжній смисл щасливого та гармонійного життя і підкреслюючи його важкість у сучасному суспільстві. Гонитва за матеріальними відзнаками, шалений ритм щоденної діяльності не дають змогу зупинитися та озирнутися навколо, прислухатися до свого внутрішнього голосу та відчуттів. Змушуйте себе уповільнювати рух та слухати свою інтуїцію – вона відкриває нові горизонти та стане тим самим маяком, який приведе вас до щастя.

Назва праці «Життя в житті: Символи-вогні» цілком виправдана: енергетичні символи стають для кожного тими яскравими вогниками, які ведуть у правильному напрямі серед туману й темряви, в які занурюється сучасний світ. Тож давайте рятувати його разом – заради себе та своїх близьких, майбутнього наших дітей та онуків.

Цю книгу ви можете знайти на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо для скачування найзручніші формати електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Життя в житті: Символи-вогні» Валентини Островської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життя в житті: Символи-вогні» Валентини Островської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *