«Життєві кризи. Дванадцять кроків до їх подолання» Джуліан Слей

«Життєві кризи. Дванадцять кроків до їх подолання» Джуліан Слей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
107 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Життєві кризи. Дванадцять кроків до їх подолання» Джуліана Слея (анотація)

Час від часу кожен із нас опиняється віч-на-віч зі складною життєвою ситуацією або кризою. Традиційній реакції на них — наріканню на долю — автор пропонує альтернативу. Це пошук у тому, що трапилося, сенсу і джерела нової життєвої енергії. Практичний шлях такої метаморфози описаний у формі дванадцяти кроків і, безперечно, стане у нагоді всім, кому кризи знайомі з досвіду власного життя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Життєві кризи. Дванадцять кроків до їх подолання» Джуліана Слея українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Життєві кризи. Дванадцять кроків до їх подолання» Джуліана Слея українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Життєві кризи. Дванадцять кроків до їх подолання» Джуліана Слея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *