«Жити сьогодні» Христина Лукащук

«Жити сьогодні» Христина Лукащук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
632 переглядів
632 переглядів

Про книгу «Жити сьогодні» Христини Лукащук

Книга «Жити сьогодні» – відвертий і пронизливий твір про цінність нашого життя, яку починаєш відчувати тільки напередодні смерті. Христина Лукащук поставила перед читачами найголовніше питання, про яке ми часто забуваємо: куди ми поспішаємо в той час, коли треба зупинитися та озирнутися навколо, відчувши смак самого життя?

Про це також не задумувався головний герой – талановитий архітектор, який сіяв навколо себе поспіх та дратівливість замість поміркованості та розуміння. Лише одна мить – і чоловік опинився на межі життя і смерті після страшної аварії. І тільки зараз, лежачи в комі, головний герой проходить шлях життєвої мудрості у своїх спогадах.

Як часто перед нами постають незавершені справи, і ми відкладаємо їх на потім? Така ж ситуація виникла і в головного героя – він не встиг визначитися зі своїми життєвими переконаннями, і його ангели-охоронці за два тижні мають довести, що він заслуговує на можливість жити далі. З цього моменту починається розплутування клубка особистих таємниць, сімейних драм та відчайдушних зізнань, в яких ховаються дивні історії кохання та зради, злети та падіння, страхи та ілюзії.

Цікавою особливістю роману «Жити сьогодні» є відсутність імен головних героїв, що надає твору своєрідної загадковості. Починаючи читати онлайн цю книгу, що нагадує щиру сповідь, відчуваєш себе свідком особистої таємничої історії. Ключове значення в цій драмі приділяється коханню, що може не тільки подарувати щастя та насолоду, а й розбити серця та внести в життя повну безнадію та сум’яття.

Кожна з трьох жінок, які з’явилися на життєвому шляху головного героя, по-своєму вплинули на світосприйняття чоловіка, штовхаючи його на помилки або навпаки змушуючи замислитися над своїм вибором. До якого висновку прийдуть ангели-охоронці щодо подальшої долі постраждалого, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Жити сьогодні» Христини Лукащук.

Ця строката книга нагадує мандрівку по хвилях – розповідь то гойдає тебе на ласкавих хвилях ніжності й романтики, то занурює у цинізм і жорстокість нашої реальності. Всі бажаючі можуть знайти цей роман в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Жити сьогодні» Христини Лукащук

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жити сьогодні» Христини Лукащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *