«Жити сьогодні» Христина Лукащук

«Жити сьогодні» Христина Лукащук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Жити сьогодні» Христини Лукащук

Книга «Жити сьогодні» – відвертий і пронизливий твір про цінність нашого життя, яку починаєш відчувати тільки напередодні смерті. Христина Лукащук поставила перед читачами найголовніше питання, про яке ми часто забуваємо: куди ми поспішаємо в той час, коли треба зупинитися та озирнутися навколо, відчувши смак самого життя?

Про це також не задумувався головний герой – талановитий архітектор, який сіяв навколо себе поспіх та дратівливість замість поміркованості та розуміння. Лише одна мить – і чоловік опинився на межі життя і смерті після страшної аварії. І тільки зараз, лежачи в комі, головний герой проходить шлях життєвої мудрості у своїх спогадах.

Як часто перед нами постають незавершені справи, і ми відкладаємо їх на потім? Така ж ситуація виникла і в головного героя – він не встиг визначитися зі своїми життєвими переконаннями, і його ангели-охоронці за два тижні мають довести, що він заслуговує на можливість жити далі. З цього моменту починається розплутування клубка особистих таємниць, сімейних драм та відчайдушних зізнань, в яких ховаються дивні історії кохання та зради, злети та падіння, страхи та ілюзії.

Цікавою особливістю роману «Жити сьогодні» є відсутність імен головних героїв, що надає твору своєрідної загадковості. Починаючи читати онлайн цю книгу, що нагадує щиру сповідь, відчуваєш себе свідком особистої таємничої історії. Ключове значення в цій драмі приділяється коханню, що може не тільки подарувати щастя та насолоду, а й розбити серця та внести в життя повну безнадію та сум’яття.

Кожна з трьох жінок, які з’явилися на життєвому шляху головного героя, по-своєму вплинули на світосприйняття чоловіка, штовхаючи його на помилки або навпаки змушуючи замислитися над своїм вибором. До якого висновку прийдуть ангели-охоронці щодо подальшої долі постраждалого, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Жити сьогодні» Христини Лукащук.

Ця строката книга нагадує мандрівку по хвилях – розповідь то гойдає тебе на ласкавих хвилях ніжності й романтики, то занурює у цинізм і жорстокість нашої реальності. Всі бажаючі можуть знайти цей роман в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Жити сьогодні» Христини Лукащук

Рекомендації

Помилка
Помилка Світлана Талан
Фінансист
Фінансист Теодор Драйзер
Софія
Софія Олесь Ульяненко

Відгуки на книгу «Жити сьогодні» Христини Лукащук