«Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків» Вільям Б. Ірвін

«Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків» Вільям Б. Ірвін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2209 переглядів
2209 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків» Вільяма Б. Ірвіна (анотація)

Професор філософії, викладач і письменник Вільям Б. Ірвін має несподівано свіжий підхід до стоїцизму. Він демонструє, як давня антична філософія може поліпшити наші життя в сучасному світі. Ділячись інсайтами про особливості людської психології в поєднанні практичними техніками стоїків, автор пропонує новий шлях від хронічної невдоволеності, до спокійної й непідвладної зовнішнім чинникам життєвої втіхи. Ви довідаєтесь, як позбутися занепокоєння, відпустити минуле та зосередити увагу і зусилля на речах і подіях, на які можете реально впливати. Автор торкається тем роботи з образою, скорботою, старішанням та оманливими спокусами слави і статків, пропонуючи стати вдумливими спостерігачами життя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків» Вільяма Б. Ірвіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків» Вільяма Б. Ірвіна

Одна відповідь до “Жити змістовно. Філософія радості від античних стоїків”

  1. Надія Надія сказав:

    Вау, люблю занурюватись у чужі думки, на цей раз мене просто “втопила” книга Жити змістовно. До цього моменту навіть не задумувалась, який вплив може мати античність у сучасності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *