«Живцем поховані» Іван Нечуй-Левицький

«Живцем поховані» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
538 переглядів
538 переглядів

Про книгу «Живцем поховані» Івана Нечуя-Левицького

Історія про збіднілого панича, який змушений підробляти прислугою, аби прогодувати свою сім’ю. Книга «Живцем поховані» захоплює з першої сторінки, як і інші твори автора – відомого українського прозаїка 19 століття.

Починається оповідання з того, що головний герой, який веде мову від першої особи, прибуває на вокзал у Білу Церкву. Звідси йому потрібно добратись до села, де живуть його родичі. Дорога не близька, чоловік наймає фаетон.

Пропонуємо читати онлайн книгу «Живцем поховані» Івана Нечуя-Левицького українською мовою та зануритись в реалістичну атмосферу природи, архітектури та народного побуту позаминулого століття.

По дорозі до пункту призначення візник, який вразив героя своїм зовнішнім виглядом і статурою, запросив пасажира до себе додому. І поки коні відпочивали і споживали смачний ячмінь, чоловіки розговорилися…

Дивовижна манера письма автора нагадує творчість його колеги, француза Оноре де Бальзака. Такі ж живі образи, діалоги, відчуття присутності – тут і зараз.
Ви можете скачати книгу «Живцем поховані» Івана Нечуя-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Коли прийде час відпочити від напруженого робочого дня, просто відкрийте цю книгу…

Завантажити безкоштовно книгу «Живцем поховані» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Живцем поховані» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *