«Живи. Борися. Виживи. Надзвичайна історія одного солдата про війну проти Росії» Шон Піннер

«Живи. Борися. Виживи. Надзвичайна історія одного солдата про війну проти Росії» Шон Піннер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
53 переглядів
53 переглядів

Короткий зміст книги «Живи. Борися. Виживи. Надзвичайна історія одного солдата про війну проти Росії» Шона Піннера (анотація)

До уваги читачів неймовірна історія виживання британського солдата у відставці, українського морського піхотинця Шона Піннера протягом шести місяців у російському полоні, де не діють жодні конвенції і правила добропорядного поводження із бранцями. Попри фізичні і емоційні страждання Шонові вдалося не лише самому втриматися при розумі, але й підтримувати бойовий дух інших військовополонених, дізнаватися новини з “великої землі” і надсилати світові невербальні меседжі про те, як насправді до нього та його товаришів ставляться у полоні. Ця розповідь слугує беззаперечним свідченням жахіть війни, з якими доводиться стикатися не лише військовим, а й звичайним цивільним людям, і неабиякої сили людського духу, який у сподіванні на світлі часи здатен витримати найгустіший морок.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Живи. Борися. Виживи. Надзвичайна історія одного солдата про війну проти Росії» Шона Піннера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Живи. Борися. Виживи. Надзвичайна історія одного солдата про війну проти Росії» Шона Піннера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Живи. Борися. Виживи. Надзвичайна історія одного солдата про війну проти Росії» Шона Піннера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Живи. Борися. Виживи. Надзвичайна історія одного солдата про війну проти Росії» Шона Піннера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *