«Живи на повну! Управляй енергією, а не часом — стань успішним і щасливим» Джим Лоер, Тоні Шварц

«Живи на повну! Управляй енергією, а не часом — стань успішним і щасливим» Джим Лоер, Тоні Шварц

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3415 переглядів
3415 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Живи на повну! Управляй енергією, а не часом — стань успішним і щасливим» Джима Лоера , Тоні Шварца (анотація)

Наш світ постійно змінюється. Через зростання навантаження ми намагаємося оптимізувати кожен робочий день, але управління часом уже не допомагає розв’язувати проблеми. На прикладах із життя реальних людей у книжці подано рекомендації, як витримати жорсткі вимоги часу, не втративши духовних орієнтирів, як стати сильнішим, упевненішим і підвищити продуктивність. Ґрунтуючись на результатах багаторічних досліджень, автори сформулювали принципи управління різними типами людської енергії для досягнення максимальної ефективності як у роботі, так і в особистих стосунках.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Живи на повну! Управляй енергією, а не часом — стань успішним і щасливим» Джима Лоера , Тоні Шварца українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Живи на повну! Управляй енергією, а не часом — стань успішним і щасливим» Джима Лоера , Тоні Шварца

Одна відповідь до “Живи на повну! Управляй енергією, а не часом — стань успішним і щасливим”

  1. Рената Рената сказав:

    Мене неймовірно зарядила книжка “Живи на повну!”, вона справді не полишає своєї актуальності. Так, вона не “відкриє” Америку але вона нагадає, про важливість розвитку, про те, що світ не стоїть на місці. Раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *