«Зі мною все гаразд» Катерина Чурсіна

«Зі мною все гаразд» Катерина Чурсіна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3611 переглядів
3611 переглядів

Короткий зміст книги «Зі мною все гаразд» Катерини Чурсіної (анотація)

Ця книга про те, як розвіяти ілюзії минулого і зменшити страх майбутнього, як зрозуміти, в чому ваша внутрішня сила і що таке суб’єктивне «зі мною все гаразд». З кожним розділом ви зможете підійти до свого життя з нової стежки і навчитися пред’являти більш адекватні вимоги до самого себе. Деякі читачі зможуть переосмислити постійне бажання контролювати час, обставини, себе. Деяким ця книга допоможе віднайти приховані сили всередині себе. Адже основне питання книги: «Як зрозуміти, що зі мною все гаразд?».


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Зі мною все гаразд» Катерини Чурсіної та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Зі мною все гаразд» Катерини Чурсіної: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Зі мною все гаразд» Катерини Чурсіної і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зі мною все гаразд» Катерини Чурсіної

2 відповіді до “Зі мною все гаразд”

  1. Дарина Дарина сказав:

    Я не розумію як завантажити цю книгу

  2. Ірина Ірина сказав:

    Дуже хочу прочитати цю книгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *