«Зіграємо по-дорослому?» Ксана Рейлі

«Зіграємо по-дорослому?» Ксана Рейлі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
809 переглядів
809 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зіграємо по-дорослому?» Ксани Рейлі (анотація)

Розлучення батьків, останній рік в школі, непорозуміння з татом та постійні халепи. Чи могло життя Кіри стати ще гіршим? Так. Особливо, коли повернувся запеклий ворог дитинства. І він дуже добре пам’ятає те, як вона з ним попрощалася. Ненависть, дружба чи палке кохання? Якщо в житті з’явилися зовсім недитячі проблеми, ну то може прийшов час зіграти по-дорослому?

#вженедіти
#шкільнекохання


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зіграємо по-дорослому?» Ксани Рейлі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зіграємо по-дорослому?» Ксани Рейлі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *