«Зірка для тебе» Дара Корній

«Зірка для тебе» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
520 переглядів
520 переглядів

Про книгу «Зірка для тебе» Дари Корній

Дара Корній – досить витончена письменниця – вона добирає для своїх творів оригінальні сюжети, непересічні образи та підносить свою творчість як справжню літературну магію, що огортає читача, змушуючи повірити у ці напівфантастичні оповідки. Таким же чарівним є її роман «Зірка для тебе» – прониклива прозово-віршована історія про щире та кохання та взаємний порятунок двох самотніх сердець, яких викинуло на узбіччя наша жорстока реальність.

Вони повинні були зустрітися – нікому не потрібний сирота, який ледве не ступив на кримінальний шлях, та повія, яку оточуючі викреслили зі свого життя. Вони не вміли кохати та дарувати свою ніжність, але кохання, що спалахнуло яскравим полум’ям, подарувало їм шанс навчитися цьому. Для них не існувало нікого у всесвіті, крім них двох. І ніщо не заважало їм потроху вибиратися з безодні, лікуючи свої душевні рани. Зірка та Лічозір – інші імена їм і не потрібні, бо саме ці показують істинну сутність їхніх образів.

У книзі «Зірка для тебе» читач знайде шокуючі життєві драми кожного з головних героїв, а також розчиниться у мальовничому Львові – письменниця намагається завжди причарувати читачів неймовірним зануренням у старовинне місто Лева, провести їх вузькими вуличками з ароматом кави та свіжої випічки.

Але, на жаль, з цим романом прийдеться не лише насолоджуватися прекрасними моментами життя, а й замислюватися про лицемірство та різні прояви бруду, що можуть зруйнувати долі ні в чому не винних людей. Книга має яскраво виражену соціальну спрямованість та спонукає до переоцінки суспільних і особистих цінностей.

Якщо ви шукаєте твір з захоплюючим сюжетом, гострими й актуальними проблемами, а також з мелодійними переливами мови, радимо скачати «Зірка для тебе» Дари Корній. Найбільш вдумливі читачі знайдуть у книзі не лише красиву історію кохання, а й влучні метафори й повчальне звернення до кожного з нас: шукайте свою Зірку, адже вона творить справжні дива!

Пропонуємо читати онлайн цей роман на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ви можете обрати будь-який з наступних форматів електронних матеріалів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зірка для тебе» Дари Корній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *