«Зів’яле листя» Іван Франко

«Зів’яле листя» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2381 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зів’яле листя» Івана Франко (анотація)

Читати онлайн книгу «Зів’яле листя» Івана Яковича Франка українською мовою варто кожному любителю вітчизняної класики. Збірник відкриє завісу таємниць з життя всесвітньо відомого українського поета та додасть тем для роздумів сучасним читачем.

Книга «Зів’яле листя» – це свого роду сповідь, щира відкрита розмова, на яку автор наважився після кількох років невдач та трагедій в особистому житті. Видання складається з трьох частин, що розповідає про різні періоди в житті поета.

Свої вірші Іван Якович присвячує не тільки жінкам, котрі зіграли важливу роль в його житті. На сторінках видання є місце поемам, що оспівують надзвичайно красиву природу рідного краю автора, його особисте відношення до політичних діячів України.

Видання тішить різноманіттям настроїв та тем, які відкриті та майстерно описані в віршах. Своїми рядками автор передає радість та щастя, тривогу та смуток, розпач і жаль, котрих в його житті було чимало.

За своє життя у автора було багато причин для розчарувань. Більшість з них описані на сторінках цього надзвичайно інтригуючого видання.
Яка з жінок змогла пробудити в душі поета найщиріші почуття? Як він пережив розлуку з коханою? Щоб дізнатись цікаві деталі з життя українського класика, пропонуємо скачати книгу «Зів’яле листя» Івана Яковича Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в необхідному вам форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Читайте також усі 👉 Вірші Івана Франка 👈 на нашому книжковому сайті Книгого.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зів’яле листя» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Зів’яле листя» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зів’яле листя» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *