«Зламати ДНК. Редагування генома та контроль над еволюцією» Дженніфер Дудна, Семюель Стернберг

«Зламати ДНК. Редагування генома та контроль над еволюцією» Дженніфер Дудна, Семюель Стернберг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
621 переглядів
621 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зламати ДНК. Редагування генома та контроль над еволюцією» Дженніфер Дудни, Семюель Стернберг (анотація)

Дженніфер Дудна, всесвітньо відома вчена, що стоїть за CRISPR, “одним з найбільш монументальних відкриттів в біології” (New York Times), пояснює своє відкриття, описує свою силу змінити майбутнє всього життя і попереджає про його використання. Кілька відкриттів змінили хід людської історії. Ця книга про найостанніші та потенційно найпотужніші та найнебезпечніші з них. CRISPR – це винахід, що дозволяє переписувати генетичний код. Завдяки цьому мрії про генетичні маніпуляції стали реальністю: стало можливим вилікувати хворобу і полегшити страждання, створити нові джерела їжі та енергії, а також реорганізувати будь-які види, включаючи людину, для наших власних цілей.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зламати ДНК. Редагування генома та контроль над еволюцією» Дженніфер Дудни, Семюель Стернберг українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зламати ДНК. Редагування генома та контроль над еволюцією» Дженніфер Дудни, Семюель Стернберг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *