«Злет і занепад країн. Хто виграє та програє на світовій арені» Ручір Шарма

«Злет і занепад країн. Хто виграє та програє на світовій арені» Ручір Шарма

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
744 переглядів
744 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Злет і занепад країн. Хто виграє та програє на світовій арені» Ручіра Шарми (анотація)

Глобальна фінансова криза 2008 року незворотно змінила світ. Потоки грошей, що найбільше впливають на економічне зростання, і потоки капіталу між країнами уповільнилися внаслідок її виникнення. Навіть після того як світова економіка оговталася від удару, вектори розвитку переорієнтувалися, а ситуація залишилася невизначеною. Деякі країни відновлюють торговельні бар’єри й відмежовуються від інших. Як у мінливому світі передбачити, які держави, найімовірніше, зростатимуть чи занепадатимуть? Які нові критерії успіху та невдач країн? Як державам, що розвиваються, як-от Україні, поводитися в новій економічній реальності?

У цій книжці інвестор Ручір Шарма узагальнює тисячі різноманітних чинників економічного розвитку в перелік правил, які допоможуть визначити, де саме перебуває країна: на піку, на спаді чи тягнеться в невизначеності.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Злет і занепад країн. Хто виграє та програє на світовій арені» Ручіра Шарми та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Злет і занепад країн. Хто виграє та програє на світовій арені» Ручіра Шарми: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Злет і занепад країн. Хто виграє та програє на світовій арені» Ручіра Шарми і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Злет і занепад країн. Хто виграє та програє на світовій арені» Ручіра Шарми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *