«Зло не має влади» Марина та Сергій Дяченко

«Зло не має влади» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1002 переглядів
1002 переглядів

Про книгу «Зло не має влади» Марини та Сергія Дяченко

Роман “Зло не має влади” – третя і заключна книга серії про Мага дороги підлітка Ліну Лапіну, яка за власним вибором опинилася у магічному Королевстві та вирішила його врятувати від загибелі. Позаду багато пригод відважної дівчинки, проте залишилося найголовніше випробування – зберегти чарівні землі від страшного нашестя так званої Сарани – кочівників верхи на чудовиськах. Ліна розуміє, що вона та її друзі приречені – без Оберона Королівство перетворилося в осередок хаосу. Перед Магом дороги постає подвійна задача – знайти Оберона, який зник з невідомих причин, і зупинити руйнування Королівства як ззовні, так і всередині.

Марина і Сергій Дяченко створили незвичайне дитяче фентезі – кожна частина трилогії “дорослішає” разом з головною героїнею. Якщо перша книга циклу схожа на чарівну казку, друга частина серії навіває відчай від моторошної атмосфери загробного царства. Третій роман пригод Мага дороги вражає глибокою філософію та емоційною зрілістю Ліни, яка не тільки вміє відрізнити добро від прихованого зла, а й вчиться бачити їхні відтінки. І знову перед дівчинкою постає дилема: що обрати – боротьбу з нерівними ворожими силами чи повернення до свого звичного життя.

Назва книги “Зло не має влади” є своєрідною іронією, викликом нашій світобудові, адже події, що відбуваються в романі, вказують зовсім на протилежне. Від романтичної казки вже мало що залишилось – тепер Марина і Сергій Дяченко пропонують читачу розплутувати підступні інтриги, допомагаючи Ліні зрозуміти, хто є ворогом і другом.

Цікаво читати про незвичайні стосунки головної героїні з Максиміліаном – магом-некромантом, який нібито допомагає дівчинці рятувати Королівство, але насправді переслідує свої цілі. Детективна складова “освіжає” і загострює пригодницьку сагу, створюючи максимальний ступінь напруження за весь цикл.

Книга “Зло не має влади” змальовує справжню любов і дружбу, вміння піти на самопожертву та зруйнувати прийняті стереотипи. Якщо ви хочете з головою поринути у божевільні пригоди у чарівному Королевстві та навчитися відрізняти чорне від білого у строкатому життєвому візерунку, слід скачати цей путівник у світі подвійної моралі у вигляді дитячого фентезійного роману.

Завантажити безкоштовно книгу «Зло не має влади» Марини та Сергія Дяченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зло не має влади» Марини та Сергія Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *