«Зло не має влади» Марина та Сергій Дяченко

«Зло не має влади» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3227 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зло не має влади» Марини та Сергія Дяченко (анотація)

Роман “Зло не має влади” – третя і заключна книга серії про Мага дороги підлітка Ліну Лапіну, яка за власним вибором опинилася у магічному Королевстві та вирішила його врятувати від загибелі. Позаду багато пригод відважної дівчинки, проте залишилося найголовніше випробування – зберегти чарівні землі від страшного нашестя так званої Сарани – кочівників верхи на чудовиськах. Ліна розуміє, що вона та її друзі приречені – без Оберона Королівство перетворилося в осередок хаосу. Перед Магом дороги постає подвійна задача – знайти Оберона, який зник з невідомих причин, і зупинити руйнування Королівства як ззовні, так і всередині.

Марина і Сергій Дяченко створили незвичайне дитяче фентезі – кожна частина трилогії “дорослішає” разом з головною героїнею. Якщо перша книга циклу схожа на чарівну казку, друга частина серії навіває відчай від моторошної атмосфери загробного царства. Третій роман пригод Мага дороги вражає глибокою філософію та емоційною зрілістю Ліни, яка не тільки вміє відрізнити добро від прихованого зла, а й вчиться бачити їхні відтінки. І знову перед дівчинкою постає дилема: що обрати – боротьбу з нерівними ворожими силами чи повернення до свого звичного життя.

Назва книги “Зло не має влади” є своєрідною іронією, викликом нашій світобудові, адже події, що відбуваються в романі, вказують зовсім на протилежне. Від романтичної казки вже мало що залишилось – тепер Марина і Сергій Дяченко пропонують читачу розплутувати підступні інтриги, допомагаючи Ліні зрозуміти, хто є ворогом і другом.

Цікаво читати про незвичайні стосунки головної героїні з Максиміліаном – магом-некромантом, який нібито допомагає дівчинці рятувати Королівство, але насправді переслідує свої цілі. Детективна складова “освіжає” і загострює пригодницьку сагу, створюючи максимальний ступінь напруження за весь цикл.

Книга “Зло не має влади” змальовує справжню любов і дружбу, вміння піти на самопожертву та зруйнувати прийняті стереотипи. Якщо ви хочете з головою поринути у божевільні пригоди у чарівному Королевстві та навчитися відрізняти чорне від білого у строкатому життєвому візерунку, слід скачати цей путівник у світі подвійної моралі у вигляді дитячого фентезійного роману.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зло не має влади» Марини та Сергія Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Зло не має влади» Марини та Сергія Дяченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зло не має влади» Марини та Сергія Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *