«Злочин і кара» Федір Достоєвський

«Злочин і кара» Федір Достоєвський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2187 переглядів
2187 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Злочин і кара» Федіра Достоєвського (анотація)

Книга «Злочин і кара» Федора Достоєвського – це класика світової літератури, яку починають вивчати ще в школі. Вперше цей роман світ побачив у 1866 році, коли його частинами друкували в журналі, і лише потім письменник видав його у вигляді книги.

Це перший великий твір, який Достоєвський написав у зрілому віці, а працював він над ним у важкий для країни період, бо суспільні настрої тоді були вже важкими. У романі проявився новий світогляд письменника.

Головним героєм розповіді є простий студент Родіон Раскольніков, який переживає невимовні душевні муки через свій лихий вчинок. Через свою бідність він вимушений жити у малесенькій кімнатці, та навіть на оплату такого житла йому не вистачає коштів. Але є стара лихварниця, у якої він трохи позичає грошей. Тільки ні до чого хорошого це в результаті не приводить.

Раскольніков живе у бідності, але в голові у нього вимальовуються картинки зовсім іншого життя. Він виношує величні ідеї, для реалізації яких потрібні знову ж таки гроші. А де їх може взяти така нещасна і бідна людина? Тільки вкрасти. Так Родіону здається.

От і починає він розмірковувати про злочин, який незабаром має здійснити. Одночасно з цим герой знаходить собі і виправдання, але ж це не означає, що його не чекатиме кара за страшне, жорстоке і підступне злодіяння…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Злочин і кара» Федіра Достоєвського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Злочин і кара» Федіра Достоєвського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Злочин і кара» Федіра Достоєвського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Злочин і кара» Федіра Достоєвського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *