«Зловмисник» Антон Чехов

«Зловмисник» Антон Чехов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
649 переглядів
649 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Зловмисник» Антона Чехова (анотація)

Жартівлива розповідь «Зловмисник» Антона Чехова вперше опублікована в 1885 році. Він якісно відображає реальність життя в кінці дев’ятнадцятого століття.

Всі ми рівні люди, різниця лиш у тому, як ми дивимося на певну ситуацію в житті та світ в цілому. Головний герой стоїть на лаві підсудних – в чому його звинувачують? Він викручував рейки, які тримали колії, тому його звинувачують майже в навмисному вбивстві людей. Чи справедливо це? Радимо читати онлайн усім книгу «Зловмисник» Антона Чехова українською мовою.

Дивно те, що читаючи книгу, головний герой не викликає негативних відчуттів. Так, його можна назвати злодюжкою, але він себе таким не вважає і своєю наївністю заслуговує на розуміння. На жаль, через свою неосвіченість він так і не зрозумів, що його дії призводять до вбивства тисячі людей.

Повірте, є над чим задуматися – безліч питань та власна фантазія обов’язково прийде вам на допомогу. Скачати книгу «Зловмисник» Антона Чехова модна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Зловмисник» Антона Чехова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зловмисник» Антона Чехова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *