«Змія і Голуб» Шелбі Мег'юрін

«Змія і Голуб» Шелбі Мег'юрін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7005 переглядів
7005 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Змія і Голуб» Шелбі Мег'юрін (анотація)

Книга «Змія і Голуб» Шелбі Мег’юрін написана у жанрі фентезі і розрахована на підліткову читацьку аудиторію, та дорослим прихильникам цього жанру її теж цікаво буде прочитати. Події роману будуть відбуватись у Франції, а сама історія від початку буде схожою на чийсь дурний жарт, бо не повинні були б персонажі, які між собою воюють, поєднувати свої долі…

Луїза ле Блан, головна героїня, два роки тому прибула у Цезарін, сподіваючись, що хоч у цьому місті їй буде краще і спокійніше. Просто вона не звичайна дівчина, а відьма, яка володіє чарами, а таких тут бояться, тому влаштовують на них полювання, щоб потім знищити, спаливши на вогнищі. Щоправда, Луїза з того моменту, коли поселилась у місті, вже не займається нічим відьомським, а на життя «заробляє» дрібними крадіжками.

Рід Діґґорі – мисливець. Тільки полює він не на звірів, а на відьом, тобто на таких як Луїза. Виконувати свою роботу добросовісно він поклявся перед церквою. А головний принцип, якого чоловік дотримується – не залишити відьмі на життя жодного шансу. Ніколи він і уявити б собі не зміг, що одного разу його життєвий шлях не просто перетнеться зі шляхом Луїзи, а ще й поєднається, бо вони візьмуть священний шлюб.

Чому, коли, для чого і за яких обставин це відбудеться? Про це краще читати у книжці. Несподіванок там буде чимало.На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Змія і Голуб» Шелбі Мег'юрін українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Змія і Голуб» Шелбі Мег'юрін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *