«Знайди мене» Андре Асіман

«Знайди мене» Андре Асіман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2309 переглядів
2309 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Знайди мене» Андре Асімана (анотація)

Книга «Знайди мене» за авторства письменника Андре Асімана, продовжує історію, що була розпочата в попередній роботі автора – «Називай мене своїм ім’ям». Нова книга також буде розповідати читачеві про непростих, та в той же час, цікавих персонажів. Перш за все, варто відзначити чудовий антураж, в якому відбуваються події роману. Майже кожен колись хотів потрапити до Італії – чарівної країни, що сповнена красою та барвами, і автор дає таку можливість.

Прославившись першим романом серії, Асіман не знижує планку якості, ведучи риторичну розмову зі своїм читачем в новій книзі про те, чи помирає кохання, навіть якщо воно було справжнім.

Ще одним плюсом книги є те, що вона написана дуже легкою мовою, та є легкою до прочитання, що дасть змогу кожному ознайомитись з цим твором. До речі, прочитати онлайн книгу «Знайди мене» Андре Асімана українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Сюжет нової книги розповідає про непрості стосунки між людьми. Оповідачем історії є батько Еліо, який від свого імені буде розповідати читачам про свою подорож з Флоренції до Риму, щоб провідати сина, який навчається в філармонії. Проте випадкова зустріч з чарівною жінкою, змінює все.

Дізнатися продовження історії можна лише скачавши книгу «Знайди мене» Андре Асімана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Знайди мене» Андре Асімана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Знайди мене» Андре Асімана

2 відповіді до “Знайди мене”

  1. Ілларіон Ілларіон сказав:

    А як завантажити ?

  2. Ірина Ірина сказав:

    Знайди мене хоч на мить змогла перенести мене в мою улюблену Італію, ця атмосфера, запах мммм. Хоч в основі історія не дуже проста, але читати було легко та цікаво, раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *