«Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейк Кнапп, Джон Зерацкі

«Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейк Кнапп, Джон Зерацкі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2287 переглядів
2287 переглядів

Короткий зміст книги «Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейка Кнаппа, Джона Зерацкі (анотація)

Буває, що, озирнувшись на минулий день, ви думаєте: “А що я сьогодні зробив?” Маєте омріяні справи, за які плануєте взятися колись, але це колись ніколи не настає? Ця книжка про те, як знизити шалений темп життя, як почуватися не такими зайнятими, менше відволікатися й більше насолоджуватися теперішнім моментом. Автори пропонують понад 80 тактик, що допоможуть вам знаходити більше часу протягом дня на те, що для вас справді важливо: час із сім’єю, вивчення мов, додатковий заробіток, написання роману, волонтерство чи відеоігри. Гадаємо, ця книжка допоможе вам знайти час на будь-що, чого вам хочеться. І мить за миттю, день за днем ви зможете самостійно керувати своїм життям.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейка Кнаппа, Джона Зерацкі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейка Кнаппа, Джона Зерацкі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейка Кнаппа, Джона Зерацкі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Знайти час. Як щодня фокусуватися на тому, що справді важливо» Джейка Кнаппа, Джона Зерацкі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *