«Знак Саваофа» Олесь Ульяненко

«Знак Саваофа» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1354 переглядів
1354 переглядів

Про книгу «Знак Саваофа» Олеся Ульяненко

Книга «Знак Саваофа» – релігійно-кримінальна історія в жорсткому стилі від майстра епатажу Олеся Ульяненка. Цей скандальний та сміливий український письменник, експериментуючи з тематикою та жанрами творів, створив мікс містики, драми та філософського трактату, розчинивши свій сюжет в брудній калюжі нашого соціуму. Олесь Ульяненко не зраджує своїй манері – в цьому романі вистачає ненормативної лексики, еротичних та насильницьких сцен.

Головні герої книги опиняються на соціальному дні. Вони виживають як можуть, нехтуючи всіма законами моралі. Їм протистоїть псевдоеліта – так звана інтелігенція та шукачі правди й справедливості, які кричать про свою «святість» на кожному кроці. Саме такі люди, на думку автора, являють собою найбільшу біду для суспільства – прихована гнила душа отруює все навколо.

Починаючи читати онлайн цей твір, одразу розумієш: саме на злочинців, невдах, покидьків та збоченців автор покладає якусь надію вирватися з ями. Вони відверті у своїх емоціях та висловах, не бояться правди, стереотипів і забобонів. А це – перспектива на майбутнє і шлях до світла.

Кохання в уяві Ульяненка – це життєве непорозуміння, що завдає зайвих проблем. Воно затьмарює розум, і людина готова до будь-яких дурниць. У цьому і полягає абсурдність буття – за умови перекручування моральних цінностей світ перетворюється в суцільний хаос. І любов, милосердя, відповідальність та інші доброчинності спотворюються й стають примарами.

Роман «Знак Саваофа» не має чітко окресленого сюжету. Він складається з кількох епізодів, які розкривають минуле, сучасне та майбутнє з життєвих пригод головних персонажів. Особливе місце в книзі відводиться релігійним питанням – їхній істинності та фальші. Хто такі священики насправді: служителі церкви чи лицемірні злочинці, які переслідують свої корисливі цілі? Автор не добирає м’які слова та характеристики – він пише так, що кожне слово ріже ножем та перевертає всю душу.

Якщо ви шукаєте гостру соціальну літературу без жодної цензури, пропонуємо скачати «Знак Саваофа» Олеся Ульяненка в нашій електронній бібліотеці. Цей та інші твори самобутнього українського письменника ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Знак Саваофа» Олеся Ульяненко

Любов – це глина, з якої вимішується життя, але ніколи не прийде комусь в голову споживати ту глину, якщо у нього є здоровий глузд.

Скачати безкоштово книгу «Знак Саваофа» Олеся Ульяненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Знак Саваофа» Олеся Ульяненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *