«Знак Саваофа» Олесь Ульяненко

«Знак Саваофа» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3760 переглядів
3760 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Знак Саваофа» Олеся Ульяненко (анотація)

Книга «Знак Саваофа» – релігійно-кримінальна історія в жорсткому стилі від майстра епатажу Олеся Ульяненка. Цей скандальний та сміливий український письменник, експериментуючи з тематикою та жанрами творів, створив мікс містики, драми та філософського трактату, розчинивши свій сюжет в брудній калюжі нашого соціуму. Олесь Ульяненко не зраджує своїй манері – в цьому романі вистачає ненормативної лексики, еротичних та насильницьких сцен.

Головні герої книги опиняються на соціальному дні. Вони виживають як можуть, нехтуючи всіма законами моралі. Їм протистоїть псевдоеліта – так звана інтелігенція та шукачі правди й справедливості, які кричать про свою «святість» на кожному кроці. Саме такі люди, на думку автора, являють собою найбільшу біду для суспільства – прихована гнила душа отруює все навколо.

Починаючи читати онлайн цей твір, одразу розумієш: саме на злочинців, невдах, покидьків та збоченців автор покладає якусь надію вирватися з ями. Вони відверті у своїх емоціях та висловах, не бояться правди, стереотипів і забобонів. А це – перспектива на майбутнє і шлях до світла.

Кохання в уяві Ульяненка – це життєве непорозуміння, що завдає зайвих проблем. Воно затьмарює розум, і людина готова до будь-яких дурниць. У цьому і полягає абсурдність буття – за умови перекручування моральних цінностей світ перетворюється в суцільний хаос. І любов, милосердя, відповідальність та інші доброчинності спотворюються й стають примарами.

Роман «Знак Саваофа» не має чітко окресленого сюжету. Він складається з кількох епізодів, які розкривають минуле, сучасне та майбутнє з життєвих пригод головних персонажів. Особливе місце в книзі відводиться релігійним питанням – їхній істинності та фальші. Хто такі священики насправді: служителі церкви чи лицемірні злочинці, які переслідують свої корисливі цілі? Автор не добирає м’які слова та характеристики – він пише так, що кожне слово ріже ножем та перевертає всю душу.

Якщо ви шукаєте гостру соціальну літературу без жодної цензури, пропонуємо скачати «Знак Саваофа» Олеся Ульяненка в нашій електронній бібліотеці. Цей та інші твори самобутнього українського письменника ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Знак Саваофа» Олеся Ульяненко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Знак Саваофа» Олеся Ульяненко

Любов – це глина, з якої вимішується життя, але ніколи не прийде комусь в голову споживати ту глину, якщо у нього є здоровий глузд.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Знак Саваофа» Олеся Ульяненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *