«Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовиця Бердник

«Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовиця Бердник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2441 переглядів
2441 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовиці Бердник (анотація)

Любителі містики, сюрреалізму, народного фольклору вже встигли віддати дань пошани Кастанеді та його шаману. Але в нашому яскравому світі є ще багато народних магів – від крайньої Півночі до Африканського континенту. В кожного народу є свої шамани. Їх називають по-різному. Але суть одна.

Радимо познайомитись з таїнствами українських шаманів – мольфарів. Карпати – живописна місцевість західної України. Місцеві жителі відрізняються своєю колоритною культурою, а мовний діалект – це щось взагалі неймовірне. Гірське повітря, прекрасні пейзажі, ліси, курорти, смачна їжа… Та є дещо більш таємниче в цій місцевості, про що мало хто знає.

Радимо читати онлайн книгу «Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовиці Бердник українською мовою. Автор – дослідниця карпатського фольклору, розмовляє з місцевим мольфаром Михайлом Нечаєм. Істини, які вона почула, доповнені власними роздумами, представлені в цій книзі.

Твір вражає легкістю сприйняття, щирістю. Живі діалоги надихають на роздуми. Повне занурення в атмосферу. Неначе трембіти звучать не десь там, в верховині, а у хаті читача.

Скачати книгу «Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовиці Бердник можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в зручних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовиці Бердник українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара» Громовиці Бердник

Одна відповідь до “Знаки карпатської магії. Таємниця старого Мольфара”

  1. Аліна Аліна сказав:

    Магія західної України притягує мене з підліткового віку, але я ще не разу там не була. Книга “Знаки карпатської магії” подарувала мені неймовірні враження. Ваааау, мурахи прям зараз по шкірі, раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *