«Знеболювальне і снодійне» Катерина Бабкіна

«Знеболювальне і снодійне» Катерина Бабкіна

  • Назва: Знеболювальне і снодійне
  • Письменник: Катерина Бабкіна
  • Рік: 2014
  • Видавництво: Фоліо
  • Жанр: Поезія
  • ISBN: 978-966-03-6751-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3504 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної (анотація)

«Знеболювальне і снодійне» – поетична збірка талановитої української письменниці та поетеси Катерини Бабкіної. Її вірші заглядають у самісіньку душу та повністю вивертають її. Якщо література вміє пронизливо кричати, то ця книга – найяскравіший приклад такого красномовства.

Поетичний збірник поділений авторкою на дві частини – «Знеболювальне» та «Снодійне». Знеболювальні вірші покликані заспокоїти розтривожену душу та стати підтримкою у важких життєвих ситуаціях. Катерина Бабкіна з притаманним їй тонким психологізмом звертається до кожного читача з відвертою розмовою. Здається, що для неї немає заборонених або незнайомих тем – все строкате життя переливається в її «соковитих» рядках, даруючи читачам цікаві образи, несподівані порівняння та метафори, влучні афоризми.

«Снодійне» в цій книзі – це справжня психологічна гра з метою присипляння нашої свідомості. Яким ми хочемо бачити світ навколо нас? Білим і пухнастим? Немає жодних проблем – вишукані вірші з неповторними символами та багатогранною мораллю відправлять читача до найсміливіших мрій та фантазій.

Проте пам’ятайте – після такого «снодійного» важко повертатися до реальності. Саме тому в деяких поетичних творах можна побачити сплетіння фантазій і гіркої реальності: одне непомітно перетікає в інше та занурює читачів у заплутані лабіринти внутрішнього «Я».

Поезія Бабкіної самобутня і неповторна через незвичайний віршовий розмір. Читаючи книгу «Знеболювальне і снодійне», до кінця не розумієш, перед тобою проза, що ллється римованою піснею, чи поезія, що лягає в душу суцільними прозовими рядками. Крізь драматичні та сумні замальовки пробивається гірка іронія, а в гумористичних описаннях нерідко можна побачити відчай та безвихідь. У кожному творі кидаються в очі жорстокі реалії, змальовані у сміливих сюжетах.

Якщо ви хочете відчути красу виразного слова, поєднану з витонченістю думки, радимо читати онлайн цю відверту й глибоку поетичну збірку в електронній бібліотеці нашого сайту. Також ви надаємо можливість скачати «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної безкоштовно та без реєстрації. Формати, в яких надаються матеріали сайту для скачування – fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної

Найскладніше завжди забувати те, чого не було.

І що зробити тепер, щоб в собі загасити

глумливе його тепло,

і хто пояснить межу, до якої хоч щось взагалі "твоє"?

А в мене що? Наполоханий тихий дім,

осіннім світлом, як срібним дощем, налитий,

і зранку хочеться просто тихенько вити,

тихенько вийти і стати, от як стоять,

коли долають миттєвий напад,

тривожну напасть.

І більше ніби нічого такого – блядь, –

нічого більше, що змушує сподіватись.

Мудрість росте не так, мудрість –

це просто втрата,

усвідомлена потім.

Скачати безкоштово книгу «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *