«Знеболювальне і снодійне» Катерина Бабкіна

«Знеболювальне і снодійне» Катерина Бабкіна

  • Назва: Знеболювальне і снодійне
  • Письменник: Катерина Бабкіна
  • Рік: 2014
  • Видавництво: Фолио
  • Жанр: Поезія
  • ISBN: 978-966-03-6751-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1383 переглядів
1383 переглядів

Про книгу «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної

«Знеболювальне і снодійне» – поетична збірка талановитої української письменниці та поетеси Катерини Бабкіної. Її вірші заглядають у самісіньку душу та повністю вивертають її. Якщо література вміє пронизливо кричати, то ця книга – найяскравіший приклад такого красномовства.

Поетичний збірник поділений авторкою на дві частини – «Знеболювальне» та «Снодійне». Знеболювальні вірші покликані заспокоїти розтривожену душу та стати підтримкою у важких життєвих ситуаціях. Катерина Бабкіна з притаманним їй тонким психологізмом звертається до кожного читача з відвертою розмовою. Здається, що для неї немає заборонених або незнайомих тем – все строкате життя переливається в її «соковитих» рядках, даруючи читачам цікаві образи, несподівані порівняння та метафори, влучні афоризми.

«Снодійне» в цій книзі – це справжня психологічна гра з метою присипляння нашої свідомості. Яким ми хочемо бачити світ навколо нас? Білим і пухнастим? Немає жодних проблем – вишукані вірші з неповторними символами та багатогранною мораллю відправлять читача до найсміливіших мрій та фантазій.

Проте пам’ятайте – після такого «снодійного» важко повертатися до реальності. Саме тому в деяких поетичних творах можна побачити сплетіння фантазій і гіркої реальності: одне непомітно перетікає в інше та занурює читачів у заплутані лабіринти внутрішнього «Я».

Поезія Бабкіної самобутня і неповторна через незвичайний віршовий розмір. Читаючи книгу «Знеболювальне і снодійне», до кінця не розумієш, перед тобою проза, що ллється римованою піснею, чи поезія, що лягає в душу суцільними прозовими рядками. Крізь драматичні та сумні замальовки пробивається гірка іронія, а в гумористичних описаннях нерідко можна побачити відчай та безвихідь. У кожному творі кидаються в очі жорстокі реалії, змальовані у сміливих сюжетах.

Якщо ви хочете відчути красу виразного слова, поєднану з витонченістю думки, радимо читати онлайн цю відверту й глибоку поетичну збірку в електронній бібліотеці нашого сайту. Також ви надаємо можливість скачати «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної безкоштовно та без реєстрації. Формати, в яких надаються матеріали сайту для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної

Найскладніше завжди забувати те, чого не було.

І що зробити тепер, щоб в собі загасити

глумливе його тепло,

і хто пояснить межу, до якої хоч щось взагалі "твоє"?

А в мене що? Наполоханий тихий дім,

осіннім світлом, як срібним дощем, налитий,

і зранку хочеться просто тихенько вити,

тихенько вийти і стати, от як стоять,

коли долають миттєвий напад,

тривожну напасть.

І більше ніби нічого такого – блядь, –

нічого більше, що змушує сподіватись.

Мудрість росте не так, мудрість –

це просто втрата,

усвідомлена потім.

Завантажити безкоштовно книгу «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної

Рекомендації

Відгуки на книгу «Знеболювальне і снодійне» Катерини Бабкіної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *