«Англійська мова. Типові тестові завдання для підготовки до ЗНО 2023» Ірина Доценко

«Англійська мова. Типові тестові завдання для підготовки до ЗНО 2023» Ірина Доценко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
424 переглядів
424 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Англійська мова. Типові тестові завдання для підготовки до ЗНО 2023» Ірини Доценко (анотація)

У посібнику запропоновано завдання для перевірки рівня засвоєння лексичного та граматичного мінімуму і підготовки старшокласників до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів, батьків.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Англійська мова. Типові тестові завдання для підготовки до ЗНО 2023» Ірини Доценко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Англійська мова. Типові тестові завдання для підготовки до ЗНО 2023» Ірини Доценко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *