«Біологія. Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2023» Іванна Олійник

«Біологія. Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2023» Іванна Олійник

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
571 переглядів
571 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Біологія. Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2023» Іванни Олійник (анотація)

Навчальний посібник призначений для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Він містить теоретичний матеріал, що охоплює всі теми згідно з програмою незалежного оцінювання з біології (ботаніка, зоологія, анатомія і фізіологія людини, загальна біологія).

При складанні тестових завдань було враховано вимоги Українського центру якості освіти (УЦОЯО): чіткість запитань, оптимальне використання шкільного матеріалу та досягнень біологічної науки і практики останніх десятиліть. Формулювання тестових завдань відповідає рекомендованим УЦОЯО рівням складності. Для перевірки засвоєння вивченого матеріалу після кожного тематичного розділу посібника вміщено тренувальні тести.

У кінці збірника наведено 3 варіанти тестів у форматі ЗНО і правильні відповіді до всіх завдань для самоконтролю. Також подано словник основних понять з курсу біології. Пропоноване видання допоможе систематизувати одержані в школі знання з дисциплін біологічного циклу. Структура посібника дозволяє користуватись ним як самостійно, так і на уроках.

Для учнів 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів та вчителів біології.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Біологія. Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2023» Іванни Олійник українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Біологія. Комплексне видання для підготовки до ЗНО 2023» Іванни Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *