«Знову моя» Надія Борзакова

«Знову моя» Надія Борзакова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
441 переглядів
441 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Знову моя» Надії Борзакової (анотація)

– Поїхали вечеряти? Хороший ресторан, замовиш, що захочеш. Або спочатку купимо тобі щось? Черевики, наприклад. Хочеш? А то твої скоро каші просити почнуть.

Очі защипало від образи та приниження. Всередині затремтіло. Я відчула себе знову тим бідним вісімнадцятирічним дівчиськом, яке використовував у своїх брудних іграх золотий хлопчик.

– Ви переплутали заклади, Руслане Вадимовичу. Тут не продаються…

– Усі і скрізь продаються, дівчинко. Питання лише у ціні.

****

Я в нього закохалася, а він просто заклався з друзями на ніч зі мною. Минуло 8 років і ми зустрілися знов. І все б нічого, адже я давно його забула. Але він знову захотів зробити мене своєю.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Знову моя» Надії Борзакової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Знову моя» Надії Борзакової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *