«Зникнення Стефані Мейлер» Жоель Діккер

«Зникнення Стефані Мейлер» Жоель Діккер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1512 переглядів
1512 переглядів

Про книгу «Зникнення Стефані Мейлер» Жоеля Діккера

Новий поліцейський детектив «Зникнення Стефані Мейлер» від швейцарського письменника з численними нагородами Жоеля Діккера заінтригує всіх фанатів цього жанру. Історія в книзі змусить кожного відкласти свої справи та читати сторінку за сторінкою, аби швидше дізнатися, хто виявиться вбивцею.

Джесс двадцять років успішно розкриває справи, але раптом перед виходом на пенсію до нього звертається журналістка Стефані. Виявляється, що його найперша справа так і не була доведена до фіналу і вбивця досі гуляє на свободі. Як так вийшло, адже це найкращий поліціянт штату? Як він міг упустити вбивцю? Радимо читати онлайн усім книгу «Зникнення Стефані Мейлер» Жоеля Діккера українською мовою.

Наступного дня зникає журналістка, і тепер перед головним героєм є місія, яку він повинен виконати. Знайти вбивцю двадцятирічної давнини та врятувати журналістку, якщо, звичайно, вона ще жива.

Чи зможе він врятувати журналістку та посадити вбивцю? Щоб швидше розгадати таємницю, необхідно скачати книгу «Зникнення Стефані Мейлер» Жоеля Діккера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зникнення Стефані Мейлер» Жоеля Діккера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *