«Знищ мене» Тагере Мафі

«Знищ мене» Тагере Мафі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2145 переглядів
2145 переглядів

Про книгу «Знищ мене» Тагере Мафі

Роман «Знищ мене» є першою частиною однойменної серії з присмаком трилера та антиутопії. І хоча ця книга належить до фантастичної підліткової літератури, її ключова ідея настільки глибока, що змусить серйозно замислитися над життєвими цінностями і зрілого читача.

Головна героїня роману Тагере Мафі – сімнадцятирічна Джульєтта, яку доля нагородила незвичайним дарунком. Дівчина являє небезпеку для оточення, бо її дотики несуть смерть. Нещасною Джульєттою мріють заволодіти державні спецслужби, адже вона – найпотужніша зброя, проте дівчина відмовляється співпрацювати з ними. Щоб психологічно виснажити головну героїню, її відправляють до психіатричної лікарні з найжахливішими умовами та «підсаджують» до неї агента – завербованого друга дитинства Джульєтти Адама.

Попри всі брудні маніпуляції Адам і Джульєтта стають однодумцями та вирішують помститися цьому жорстокому світу. Вони – незалежне єдине ціле, і їх ніхто не змусить підкорятися. Вони ведуть свою смертельно небезпечну гру. Нарешті головні герої наважуються на відчайдушний крок та планують встановити давно втрачену справедливість. Втеча з лікарні – тільки початок їхніх пригод.

У книзі «Знищ мене» напруження зростає у геометричній прогресії, підкидаючи читачеві шокуючі сюжетні повороти з кожною новою сторінкою. Письменниця не лише вражає читача гострою сюжетною лінією, а й тонким психологізмом, розкриваючи непрості взаємостосунки між головними героями та яскраві образи кожного з них.

Одержимість Ворнера, песимізм та надмірна агресивність Адама підкреслюють моторошну атмосферу фантастичного світу, створеного Мафі. Проте іронічні нотки, якими пройнята вся книга, та пронизлива, емоційна мова авторки зробили цей твір живим та яскравим, з міцним філософським післясмаком.

Якщо ви скучили за хвилюючими історіями із серії young adult, що перехоплюють подих та змушують на кілька годин відірватися від навколишньої дійсності, пропонуємо скачати «Знищ мене» Тагере Мафі в нашій віртуальній бібліотеці. Формати електронних книг, що надаються для скачування – fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей вражаючий роман на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Знищ мене» Тагере Мафі

Рекомендації

Відгуки на книгу «Знищ мене» Тагере Мафі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *