«Зодчий із пекла» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

«Зодчий із пекла» Наталія Лапіна, Світлана Горбань

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
748 переглядів
748 переглядів

Про книгу «Зодчий із пекла» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Книга «Зодчий із пекла» – гостросюжетна детективно-містична повість про ті жахіття, від яких неможливо врятуватися, адже вони захоплюють підсвідомість і перекривають будь-які підходи до здорового глузду. Світлана Горбань і Наталія Лапіна створили надзвичайно цікавий і напружений твір, в якому витончено поєднується містика, особиста драма, психологічний трилер і детективне розслідування. Головним героєм тут виступає старовинний палац – у ньому сховано безліч смертельних загадок, які береться розгадати відважний та впертий детектив Кінчев.

Казки з привидами у середньовічних замках повертаються – тепер перед нами сучасна Україна, проте містичні події не відпускають її зі свого полону. В одному з таких палаців відбуваються дивні події та низка загадкових вбивств.

Які містичні сили не дають спокою місцевим жителям? Щоб знайти відповідь на це питання, треба зануритися в життєву історію головних героїв, пройнятися їхньою драмою та сплести в єдиний візерунок усі ниточки, що тягнуться з давніх-давен. Вирішивши читати онлайн цю захоплюючу книгу, ви поринете у строкатий калейдоскоп людських доль і пристрастей, побачите силу емоцій, які відправляють людину в потойбічний світ та дають їй майже необмежену владу.

Повість «Зодчий із пекла» написана співочою та багатою мовою з емоційними та ліричними відступами. Атмосферність книги захоплює з перших сторінок. Детективна інтрига розкриваєтся не стільки в діях Кінчева, скільки в соціальних ситуаціях, якими насичена сюжетна лінія твору. Уважний читач проведе паралелі між сучасними подіями в нашій державі та сюжетними перипетіями, що мають певну суспільну значущість. Запрошуємо вас розплутати цей дивний клубок разом із заповзятим детективом. Можливо, ви не тільки розгадаєте таємниці загадкового палацу, а й під іншим кутом зору подивитеся на проблеми та кризи нашого суспільства.

Пропонуємо скачати «Зодчий із пекла» Світлани Горбань і Наталії Лапіної в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Цей драматичний твір ви знайдете у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Зодчий із пекла» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Рекомендації

Відгуки на книгу «Зодчий із пекла» Наталії Лапіної, Світлани Горбань

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *