«Золоте теля» Ілля Ільф і Євген Петров

«Золоте теля» Ілля Ільф і Євген Петров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1303 переглядів
1303 переглядів

Короткий зміст книги «Золоте теля» Іллі Ільфа і Євгена Петрова (анотація)

Книга «Золоте теля» Іллі Ільфа та Євгена Петрова розповідає про пригоди персонажа, з яким автори познайомили читацьку аудиторію у своєму попередньому творі, що мав назву «12 стільців». Даний сатиричний роман було випущено у 1931 році, і події у ньому відбуваються на фоні реалій радянського життя у той період. Твір отримав неоднозначні відгуки, бо критики вважали, що головний герой, який насправді є шахраєм, зображений занадто приємною людиною, а персонаж з прізвищем Лоханкін є карикатурою на типового інтелігента.

Отже, Остап Бендер, який у попередній книзі невдало намагався збагатитись, знову лишився з пустими кишенями. Але ж це не біда для досвідченого шахрая, який завжди знайде вихід з будь-якої ситуації.

Новий «геніальний» план народжується у головного героя після знайомства з Шурою Балагановим. Від нього герой дізнається про багатія Корейка, у якого і вирішує забрати частину грошей, заручившись підтримкою нового знайомого і ще двох дрібних злочинців.

Та герої занадто поспішили подумати, що втілити у життя їх задум буде просто. Перша спроба виявилась невдалою – шантаж не спрацював, тому довелось Бендеру придумати інший спосіб. Він вирішив зібрати на бізнесмена компромат, щоб потім йому ж продати ці відомості за шалені гроші… А що з цього вийшло, краще прочитати у творі, який вже давно став класикою гумористичної і сатиричної літератури.

Слухати аудіокнигу «Золоте теля» Іллі Ільфа та Євгена Петрова онлайн українською безкоштовно:

Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Золоте теля» Іллі Ільфа і Євгена Петрова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Золоте теля» Іллі Ільфа і Євгена Петрова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Золоте теля» Іллі Ільфа і Євгена Петрова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Золоте теля» Іллі Ільфа і Євгена Петрова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *