«Золоті копита» Юрій Логвин

«Золоті копита» Юрій Логвин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1139 переглядів
1139 переглядів

Про книгу «Золоті копита» Юрія Логвина

Якщо ви скучили за божевільними авантюрами та відчайдушними й харизматичними образами, зустрічайте відважного козака Омелька Баламута, пригод якого вистачить на кількасот сторінок захоплюючих розповідей. Юрій Логвин створив багатошаровий роман «Золоті копита» з домішками детективу, трилеру, психологічної драми та навіть еротики. Проте найбільше в цій незвичайній історії гумору різного типу – теплого та простодушного, в’їдливого та іронічного, витонченого та сумного.

З першої сторінки книги ми опиняємося в другій половині XVI століття, серед нескінченних воєн та розподілу території багатостраждальної України. Доля посилає Омелькові та його побратимам чергове випробування у вигляді нерівного бою з татарською навалою, проте козак з гідністю його переборює.

Після нашестя татар на одне с невеличких сел головний герой витягає з пожарища хлопчика, який стає вірним джурою своєму рятівнику. Але неприємності на цьому не закінчуються та сиплються на Баламута та хлопчину на кожному кроці. На сюжетних поворотах чекають нові інтриги, і не можеш втриматись, щоб не зіставити події славетної козацької України з нашим сьогоденням.

У книзі «Золоті копита» змальовано не лише жахливу картину руйнації нашої держави, а й веселу вдачу мужніх козаків – її захисників. Образ головного героя зачаровує патріотизмом і твердістю духу, але чимало в ньому також і веселощів, хитрощів, романтичності і мрійливості, жаги до авантюризму та картярських ігор. Час від часу поринаючи в свої спогади, Омелько Баламут ділиться з читачами своїми найяскравішими пригодами, хвилюючими історіями кохання та детективними розслідуваннями.

Ця гостросюжетна книга прийдеться до смаку всім прихильникам історико-пригодницьким творів з нальотом ліричності й легкої містики. Щоб скачати «Золоті копита» Юрія Логвина, виберіть найзручніший з наступних форматів наших матеріалів – fb2, txt, epub або rtf. Якщо ви хочете читати онлайн цей твір, ви можете зробити це в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Золоті копита» Юрія Логвина

Рекомендації

Відгуки на книгу «Золоті копита» Юрія Логвина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *