«Золоті копита» Юрій Логвин

«Золоті копита» Юрій Логвин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Золоті копита» Юрія Логвина

Якщо ви скучили за божевільними авантюрами та відчайдушними й харизматичними образами, зустрічайте відважного козака Омелька Баламута, пригод якого вистачить на кількасот сторінок захоплюючих розповідей. Юрій Логвин створив багатошаровий роман «Золоті копита» з домішками детективу, трилеру, психологічної драми та навіть еротики. Проте найбільше в цій незвичайній історії гумору різного типу – теплого та простодушного, в’їдливого та іронічного, витонченого та сумного.

З першої сторінки книги ми опиняємося в другій половині XVI століття, серед нескінченних воєн та розподілу території багатостраждальної України. Доля посилає Омелькові та його побратимам чергове випробування у вигляді нерівного бою з татарською навалою, проте козак з гідністю його переборює.

Після нашестя татар на одне с невеличких сел головний герой витягає з пожарища хлопчика, який стає вірним джурою своєму рятівнику. Але неприємності на цьому не закінчуються та сиплються на Баламута та хлопчину на кожному кроці. На сюжетних поворотах чекають нові інтриги, і не можеш втриматись, щоб не зіставити події славетної козацької України з нашим сьогоденням.

У книзі «Золоті копита» змальовано не лише жахливу картину руйнації нашої держави, а й веселу вдачу мужніх козаків – її захисників. Образ головного героя зачаровує патріотизмом і твердістю духу, але чимало в ньому також і веселощів, хитрощів, романтичності і мрійливості, жаги до авантюризму та картярських ігор. Час від часу поринаючи в свої спогади, Омелько Баламут ділиться з читачами своїми найяскравішими пригодами, хвилюючими історіями кохання та детективними розслідуваннями.

Ця гостросюжетна книга прийдеться до смаку всім прихильникам історико-пригодницьким творів з нальотом ліричності й легкої містики. Щоб скачати «Золоті копита» Юрія Логвина, виберіть найзручніший з наступних форматів наших матеріалів – fb2, txt, epub або rtf. Якщо ви хочете читати онлайн цей твір, ви можете зробити це в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Золоті копита» Юрія Логвина

Завантажити книгу «Золоті копита» у форматі:

Рекомендації

Ребекка
Ребекка Дафна дю Мор’є
Острів Скарбів
Острів Скарбів Роберт Луїс Стівенсон
Червоний горобець
Червоний горобець Джейсон Метьюз
Київські бомби
Київські бомби Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Золоті копита» Юрія Логвина