«Золото Павла *******ка. (Львівська брама-2)» Олександр В. Ірванець

«Золото Павла *******ка. (Львівська брама-2)» Олександр В. Ірванець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
576 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Золото Павла *******ка. (Львівська брама-2)» Олександра В. Ірванця (анотація)

«Було ще зовсім не пізно, десь трохи по четвертій, коли важке червоне сонце плавно сховалося за найближчою дев’ятиповерхівкою й із вікна шостої палати стало видно, як по рожево-сірому снігу туди й сюди снують люди в темному, переважно чорному й коричневому, вбранні. грудень щойно доходив своєї середини, день мав іще коротшати десь із тиждень-півтора, аби потім потроху, по маленькій світляній крапельці, розпочати зворотне зростання…»


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Золото Павла *******ка. (Львівська брама-2)» Олександра В. Ірванця українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Золото Павла *******ка. (Львівська брама-2)» Олександра В. Ірванця українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Золото Павла *******ка. (Львівська брама-2)» Олександра В. Ірванця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *